reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja bylam w 9 tyg i 4 dni i juz przez brzuch robil usg. Mowil,ze jak dziewczyna jest szczupla to juz przez brzuch widac,ale w razie potrzeby moze i dopochwowo zrobic.

Ja sie ciagle lapie na tym,ze mysle,ze to drugi chlopiec. Najwazniejsze,zeby zdrowe,ale tak czuje:)

Daria-podobno mozna skronie amolem smarowac-tak slyszalam,nie robilam tego i jak mega,mega boli to chyba tylko paracetamol bezpieczny.
 
reklama
To moze te oklady lub amol na skronie. Mnie tez przez ostatnie dwa dni bolala glowa,ale przetrzymalam. Tez boje sie brac lekow.
 
Ostatnia edycja:
Ja teraz w czwartek to genetyczne mam mieć robione właśnie przez brzuch, zawsze do tej pory robiła mi dopochwowo. Też chciałam zabrać na nie dziecko (pasierba) ale w sumie tak się zastanawiam czy nie będzie potrzebne jednak dopochwowe więc niezbyt właśnie by był przy tym. Także pewnie na to nie zabiorę go ze sobą ale na kolejne już tak.
 
Współczuję małemu... Biedny :-( A wyniki przyjdą do Ciebie czy pojedziesz po nie?

Mam dzwonić w przyszły poniedziałek. Jak będą, to każą mi po nie przyjechać.
Krzyś poza kaszlem ok. Dokazuje niemiłosiernie... brak mu przedszkola, bo już jest niemożliwy momentami.
Teraz włączyłam mu bajki i idę na dół zrobić obiad bo przecież energia go rozsadza... tylko żeby mu ten kaszel minął. I tak się cieszę, że obyło się bez antybiotyku.

Ja na poczatku mialam po te kilka zestawow z rozmiaru 56,62 a potem dokupowalam brakujace rzeczy bo wychodzily w trakcie co mi brakuje:)

Macie jakies przeczucia co do tego kto mieszka w Waszych brzuszkach?:)

Mnie się wydaje, że u mnie była dziewczynka. Tak czuję. Ale nie będę robiła badań genetycznych, żeby to potwierdzać.
 
reklama
Dziewczyny jak Wam zalezy to wezcie dzieci na usg jesli lekarz sie zgadza. W razie jakby trzeba bylo dopochwowo to wyprosi "widownie" z gabinetu i nie ma problemu. Moj synek jest za maly wiec nawet nie mysle o braniu go na usg bo by rozniosl mu gabinet:)
 
Do góry