reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Mnie tam mdli,ciagle jestem glodna a jesc nie moge, pogoda paskudna,spac mi sie chce. Pomarudzilam sobie,czekam na wiosne:)
 
Cześć dziewczyny,
Ja juz po badaniu. Dziecię ma się dobrze. Ma już 5,47cm,co daje 12t2d. Serce bije 158/min. Przezierność karkowa i przegroda nosowa ok. Lekarka podrażniła Maleństwo, żeby się odwróciło, to wyglądało tak jakby przepłynęło kawałek żabką . Płci nie znamy, bo za wcześnie, serca nie dała posłuchać, bo dziecko za malutkie.
Usg nie wklejam, bo 3 zdjęcia które dała, to w zasadzie dziecka nie widać.
Usg mialam robione już przez brzuch.

To gratulację :) proszę się więcej nie martwić!


Kornela kupię takie bodzie jak gebeee wkleiła na wątku o zakupach :)
 
Co do szpiutala każdy ma swoje zwyczaje. Najlepiej zapytac na oddziale, u nas daja liste co trzeba mieć w szpitalu. Zwyczajowo ubieraja w szpitalne ciuszki, a po pierwszej kapieli pytaja czy chce sie juz w swoje ubrac czy w szpitalne. Tak samo kocyki, koszule dla matki itp. Ja wolałam wszystko miec swoje.

Ja czuje się jak.....sama nie wiem.... słaba i bez chęci do zycia. Wiosny i slońca potrzebuje ....
 
Moze zalezy od szpitala,ale i tak wolalam zakladac swoje ubranka:) poreszta moj maluszek byl drobny a te ubranka to na duze dzieci dawali
 
reklama
Do góry