reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja 1 ciaze zaczynalam z waga 60kg przy 174cm. Przytylam 26kg, po ciazy zostalo 10, takze teraz zaczynam z waga 70kg i nie jest mi z tym dobrze ;)
 
Ja 1 ciaze zaczynalam z waga 60kg przy 174cm. Przytylam 26kg, po ciazy zostalo 10, takze teraz zaczynam z waga 70kg i nie jest mi z tym dobrze ;)
A ja mam tyle wzrostu co Ty. W pierwszej ciąży przytyłam 34kg. Ważyłam pod koniec ciąży ponad 100 kg. Normalnie jak słoń i nie wiem jakim cudem udało mi się to zrzucić. Teraz ważę 67kg.
 
Hej dziewczyny,jakie wy wszystkie szczuplutkie,ja mam 160 i waga 72kg.narazie też nic nie tyje bo po 3/4 razy wymiotuje dziennie, już mnie przepona boli od tych wymiotów, nie moge nic na kwaśno, na ostro, pączki mogła bym jeść ale się hamuje, przy mojej wadze.Bo zanim urodziłam chłopców ważyłam 49 kg, znalazłam karty ciązy z przed 10 lat, tak dużo przytyłam po chłopcach, a potem nie mogłam tego zrzucić, ale cóż myśle że tak do 10/13 kg przytyje a potem jak zaczne karmić to postaram się to zrzucić , ja ani mięsa, ani wędlin,tylko ser żółty i dzem truskawkowy(oczywiście swojej roboty bo sklepowy fuj).Dziewczyny co możecie polecić jeść bo nie daje mi chleba jeść.Może jakieś pomysły macie co do chleba jaki? Badania mam dobre bo zapomniałam powiedzieć że 12.02 miałam wizyte i serduszko bije.Co do płci dziecka mąż pragnie dziewczynki,ja też może sie nakrecam ale czuje że bedzie córcia, jak bedzię chłopiec też się będziemy cieszyć, wiadomo aby zdrowe to najważniejsze.
 
reklama
Kasia2439 o której masz wizyte?, ja też mam ale jutro też będzie usg jeśli mi dadzą zdjęcie to w pon nie będzie mi robił zapewne bo po aż tyle razy.
Kornela super a na kiefy masz termin ;)
 
Do góry