reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Po wizycie ok. Maluszek ma 9,5 tyg,widac zalążki raczek i nozek. Kolejna wizyta za 4 tyg. Dokladnie w 13 tyg i 4 dni i wtedy będę miała to dokładne ust.
Badania wszystkie mu pasuja tylko ta tarczyca szaleje,ale nie zalecil leków tylko powtórkę badan za 2-3 tyg i podejmie decyzje.
Witamin mam nie brac żadnych. Tylkozdrowe odżywianie. Ta,ta,ta jak ja apetytu nie mam.
Super wiadomość że u maleństwa wszystko OK, widzę że nie tylko ja będę czekać bity miesiąc :)
 
reklama
Staram się być dobrej myśli, wyczytałam, że takie CRL 1,1 cm to jeszcze norma, zawsze też jest błąd pomiaru. Według moich obliczeń raczej jest niemożliwe, by ciąża była aż tyle młodsza. Zobaczę co mi w poniedziałek gin inny powie. Pocieszające jest, że mdłosci nie opuszczają, tak, że jest nadzieja, że będzie dobrze. Masakra ja to się mam, w każdej ciąży coś nie tak :(
 
Ja mam 174 cm wzrostu i ważę 67kg. To szczuplutka musisz być.

Ale chudzina jestes !
Ja mam 173cm i startuje z waga 55.5kg
W poprzedniej ciazy zaczynalam z waga 57 dobilam do 67 a 10 dni po porodzie wazylam juz 54kg ale to przez codzienne goraczkowanie i nic nie jedzenie
Po 3 miesiacach karmienia piersia wazylam 50kg ale zle sie z ta waga czulam. Tylko skora i kosci ani dupy ani cycka

dziewczyny i nie jestem na żadnej diecie jem wszystko i dużo, taka przemiana materii. Też czuję się źle z tym, że jestem taka szczupła ale nic na to nie poradzę :( zawsze chciałam ważyć więcej.
 
Staram się być dobrej myśli, wyczytałam, że takie CRL 1,1 cm to jeszcze norma, zawsze też jest błąd pomiaru. Według moich obliczeń raczej jest niemożliwe, by ciąża była aż tyle młodsza. Zobaczę co mi w poniedziałek gin inny powie. Pocieszające jest, że mdłosci nie opuszczają, tak, że jest nadzieja, że będzie dobrze. Masakra ja to się mam, w każdej ciąży coś nie tak :(
Moja ciąża jest o 2 tyg młodsza od tej liczonej z @ ☺ uszy do góry ☺
 
Sreberko chciałam za 3 tyg bo myślałam ze to usg do 13 tyg sie robi,ale on powiedzial,ze do 14 i po 13 najlepiej widac wszystko. Zleci mam nadzieje, 1 marca mam wizytę u kardiologa.
 
Jeju ale Wy szczuplutkie. Ja zaczęłam z 54, ale to już było trochę więcej po świętach, bo normalnie ważyłam ok.52 kg. A 24 października w dzień ślubu ważyłam 50 kg. Mam nadzieję, że do końca nie przytyję więcej niż 12kg. Ale zobaczymy.
 
Tak, Wy szczupłe i wysokie. A ja obecnie mam 73 kg przy wzroście 161 cm. Więc brzucho mam już jak w 6 miesiącu i to bez ciąży, hehe. A było na liczniku 78 kg w grudniu.
Dlatego nie chwalę się brzuszkiem, poza tym dopiero dziś zauważyłam, że chyba nieco bardziej się uwypuklił. Jak go popuszczę i wypnę to już mogę iść do kasy bez kolejki, ahaha.
 
kasia2439, Acgug, HappyMum89, Sreberko, kornela123 dziewczyny same wysokie laski z Wam...jakbyśmy się na żywo kiedyś spotkały to musiała bym butów na obcasie nie zdejmować ;-) ;)
Jak się dobrze wyprostuje to może do 1,68m dobije a tą ciążę zaczęłam z wagą 62kg :unsure:
Kornela to świetnie że z maluszkiem wszystko w porządku:-) :)
Skoro tarczyca szaleje nie kazal Ci jakichś dodatkowych badań wykonać ? jak przeciwciała anty TG,TPO?:confused:
1 marca też będę u lekarza ale w sprawie usg tarczycy :confused:
mikusia84 nie zamartwiaj się na zapas jeszcze maleństwo nadrobi :tak:
 
reklama
Aluska nie kazał bo nadal sa to wyniki w normach. Zreszta chodzi mu tylko o Tsh,ze najpierw bylo 2,7 a teraz 0,7, ale przeciez każdy gada,ze na tsh sie nie patrzy w ciazy. Ft3 i 4 sa w normie wiec nie kazał powtarzać,ale i tak se zrobię:)
 
Do góry