reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
drogie koleżanki, macie jakieś takie dziwne nerwobóle pod serce, mnie coś dopadło wczoraj,mineło dziś, ale do świetego spokoju pójde jutro na usg serca, bo już tak miałam z pół roku temu jak się denerwowałam, no i teraz znowu tak mam, może to być na tle nerwowym. Co wy o tym sądzicie.
 
Czesc Dziewczyny. Dawno nie pisalam ale czuje sie fatalnie i cos nie moge sie zebrac do pisania. Ale zagladam tu codziennie i ciesze sie, ze nas przybywa.
Nie wiem jak u Was, mi tak dokucza, ze chwilami zbiera mi sie na placz:( Rwie mnie do wymiotow na mnostwo zapachow. Mdli mnie od rana do wieczora. Z jednej strony powinnam sie tylko cieszyc, ale z drugiej- bardzo bym chciala, zeby chociaz na 1 dzien odpuscilo choc troche.
Macie jakies sposoby?
Migdaly sa dobre na to ale na mnie juz nie dzialaja.
W pn wizyta- juz nie moge sie doczekac.
korzeń z imbiru zetrzyj zaparz z miodem i cytryną mi pomaga
 
Cześć dziewczyny !!! Wróciłam do BB po 5 latach :-) wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki :-) testowałam 10 dpo i ok 12 a wiec nie z porannego moczu :-) mieszkam w Szkocji wiec na badania pewnie będę musiała poczekać - jest ktoś moze ze Szkocji albo z UK ?
Czesc Ejdzejka. Ja mnieszkam w poludniowej Angli. U mnie tez polozna nie chce mnie widziec az do 10 tygodnia. A gina to nie zobacze na oczy nigdy. W zwiazku z tym bede szla prywatnie do polskiego gina w londynie. Tak to jest jak sie mieszka w kraju 3go swiata.
 
witam :) od kilku dni podejrzewałam co się święci ale dopiero dziś na betę się wybrałam i mam potwierdzenie :)
widzę, że już trochę tu piszecie. Muszę nadrobić. Pozdrawiam wrześniowe mamusie :)
 
Hej!!!! Dobrze ze jesteśmy razem z 3 świata hahaha będziemy sie wspierać - ja 6 lat temu rodziłam synka wPl a teraz nie powiem mam stresa jak to będzie ale i tak cieszę sie mega z 2 kreseczek spróbuje w poniedziałek iść do GP zobaczymy co powie ....;-) dziewczyny macie mega fajnie w Pl dostępność badań i w ogóle tutaj ciaza jest wiarygodna od 12 tyg.
iRita a Ty latasz do Pl na badania albo masz w planie ? Co myślicie o lataniu samolotem w ciazy? Pffff.....
 
Hej!!!! Dobrze ze jesteśmy razem z 3 świata hahaha będziemy sie wspierać - ja 6 lat temu rodziłam synka wPl a teraz nie powiem mam stresa jak to będzie ale i tak cieszę sie mega z 2 kreseczek spróbuje w poniedziałek iść do GP zobaczymy co powie ....;-) dziewczyny macie mega fajnie w Pl dostępność badań i w ogóle tutaj ciaza jest wiarygodna od 12 tyg.
iRita a Ty latasz do Pl na badania albo masz w planie ? Co myślicie o lataniu samolotem w ciazy? Pffff.....
No ale z tego co wiem to pozniej wy macie dentyste za darmo i leki dla maluszka tez. Wiec zawsze sa plusy i minusy. Chociaz nie wyobrazam sobie byc bez gina ;)
 
Witam nowe mamusie.
Ja imienia na liscie nie wpisuje bo jeszcze nie mamy nawet wybranych. Poprzednie wybieralam 5 min po porodzie bo mial byc chlopiec a w koncu wyszla dziewczynka ;)

U mnie samopoczucie ok. Czasami mnie krzyze bola. Ale dzisiaj pierwszy raz nie pamietam od kiedy pozwolilam sobie na drzemke w ciagu dnia ;) ostatni raz to chyba bylo jak Nikola jeszcze spala przez dzien a ja nie chodzilam do pracy. Czyli jakies 5 lat temu ;)
Czuje sie z tym wspaniale i powiedzialam M ze planuje robic to czesciej:p
 
reklama
Do góry