reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Co prawda w ciazy to wiele rzeczy odpada.
Hej kochane mamusie, robilam pierwszy test bhcg w 29 dc wyszlo 363, powtorzyłam po 24h i wyszlo 858 i dzis znów po 72h i mam 2536, powiedzcie czy na 34dc to jest dobry wynik i czy przyrost jest ok. U ginekologa nie bylo jeszcze nic widac w tym 29dc i bardzo sie martwię, tym bardziej, ze o dziecko staralismy sie kilka lat i jest to absolutny cud !
Gratuluje cudu !
Jak beta prawidlowo przyrasta to mysle ze jest ok ! Gin nie mogl rozwiac twoich watpliwosci?
 
reklama
Dziewczyny czy uprawiacie jakas aktywnosc fizyczna ? Bo ja dwa razy w tyg tancze i nie chce z tego zrezygnowac. Takze poki sie dobrze czuje to dalej bede tanczyc. Na wizycie spytam gina co on na to
 
Co prawda w ciazy to wiele rzeczy odpada.
Ostatnio znajoma mi opowiadała, nie wiedząc jeszcze o ciąży byla w jakimś aqua parku, poddala się najsilniejszym biczom wodnym i skorzystala 2 razy (tego samego dnia!) z solarium po 15min :O z dzieckiem wszystko ok..
 
Hej kochane mamusie, robilam pierwszy test bhcg w 29 dc wyszlo 363, powtorzyłam po 24h i wyszlo 858 i dzis znów po 72h i mam 2536, powiedzcie czy na 34dc to jest dobry wynik i czy przyrost jest ok. U ginekologa nie bylo jeszcze nic widac w tym 29dc i bardzo sie martwię, tym bardziej, ze o dziecko staralismy sie kilka lat i jest to absolutny cud !
Nie znam się na becie, ale jesli rośnie to dobry znak. Prawdopodobnie za wcześnie zeby bylo widoczne na usg. Trzymam kciuki :)
 
Cześć dziewczyny !!! Wróciłam do BB po 5 latach :-) wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki :-) testowałam 10 dpo i ok 12 a wiec nie z porannego moczu :-) mieszkam w Szkocji wiec na badania pewnie będę musiała poczekać - jest ktoś moze ze Szkocji albo z UK ?
 
Cześć dziewczyny !!! Wróciłam do BB po 5 latach :-) wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki :-) testowałam 10 dpo i ok 12 a wiec nie z porannego moczu :-) mieszkam w Szkocji wiec na badania pewnie będę musiała poczekać - jest ktoś moze ze Szkocji albo z UK ?
Ja tez mialam przerwe od bb 6 lat ;)
Hej kochane mamusie, robilam pierwszy test bhcg w 29 dc wyszlo 363, powtorzyłam po 24h i wyszlo 858 i dzis znów po 72h i mam 2536, powiedzcie czy na 34dc to jest dobry wynik i czy przyrost jest ok. U ginekologa nie bylo jeszcze nic widac w tym 29dc i bardzo sie martwię, tym bardziej, ze o dziecko staralismy sie kilka lat i jest to absolutny cud !
Gratulacje cudu. Beta przyrasta wiec jest ok powinna co 48 h podwajac liczbe wiec jest ok. Z tego co ja wiem ;)
 
Dziewczyny czy uprawiacie jakas aktywnosc fizyczna ? Bo ja dwa razy w tyg tancze i nie chce z tego zrezygnowac. Takze poki sie dobrze czuje to dalej bede tanczyc. Na wizycie spytam gina co on na to
Pewnie jak nie jest to jakos bardzo wyczynowo to nie bedzie problemu. Ostatnie slowo nalezy do gina
 
reklama
Do góry