reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Dzieki za odpowiedzi, a tak mi teraz przyszło do głowy, wiecie może czy ma to jakiekolwiek znaczenie jeśli ja urodziłam się półtora miesiaca wcześniej, to czy to ma jakiś wpływ kiedy ja będe rodzić? Może i głupie pyt. ale jestem ciekawa
 
reklama
Muszę mieć owoce żeby na napad głodu coś było.
12-13 tydzień to już powinno być przez brzuch USG.

A ile posiłków jesz normalnie w ciągu dnia? Kurczę ja czasem 1 gotowany czasem wgl. Raz jem śniadanie, a raz nie. Staram się nadganiać owocami.
Dziś kalafiora kawałek zjadłam na obiad , a na kolację 2 bułki z rzodkiewką , gruszkę i kiwi .
 
Dzieki za odpowiedzi, a tak mi teraz przyszło do głowy, wiecie może czy ma to jakiekolwiek znaczenie jeśli ja urodziłam się półtora miesiaca wcześniej, to czy to ma jakiś wpływ kiedy ja będe rodzić? Może i głupie pyt. ale jestem ciekawa

Ja też urodziłam się wcześniej mój brat tez a ja Krzyśka w 40tyg.po przebiciu pęcherza przy badaniu. Niby juz rozwarcie miałam i w ogóle ale nic się nie działo. Lekarz skierował mnie do szpitala, bo miał tego dnia dyżur no i po rozmowie z położna jak mnie zbadała to wody poszły :)
 
A ile posiłków jesz normalnie w ciągu dnia? Kurczę ja czasem 1 gotowany czasem wgl. Raz jem śniadanie, a raz nie. Staram się nadganiać owocami.
Dziś kalafiora kawałek zjadłam na obiad , a na kolację 2 bułki z rzodkiewką , gruszkę i kiwi .

Rano staram się jakieś śniadanie (czasami na śniadanie jem owoce, sałatkę a czasami tylko kawa mi wchodzi), potem obiad (dzisiaj jedliśmy w Sphinxie bo zakupy duże robiliśmy wiec mała shaorme z ryżem zjadłam) i na kolacje jakiś owoc - dzisiaj np dwie gruszki zjadłam. Aaa i pączka bo miałam ochotę.
Ogólnie jem mało. Pije dużo. Wychodzi mi dwa - trzy razy dziennie czyli nie najlepiej.
 
Ja też urodziłam się wcześniej mój brat tez a ja Krzyśka w 40tyg.po przebiciu pęcherza przy badaniu. Niby juz rozwarcie miałam i w ogóle ale nic się nie działo. Lekarz skierował mnie do szpitala, bo miał tego dnia dyżur no i po rozmowie z położna jak mnie zbadała to wody poszły :)
O prosze, czyli jednak tu sie nic przewidzieć nie da, a może to i lepiej
 
Pokroilam marchew na jutro do obiadu i oczywiście musiałam się ciachnac :'(

Molly Ty pisałaś o kremie z ziaji mama mi??

Anik to nie jadki z Nas :-D
 
Pokroilam marchew na jutro do obiadu i oczywiście musiałam się ciachnac :'(

Molly Ty pisałaś o kremie z ziaji mama mi??

Anik to nie jadki z Nas :-D

Chyba Molly. On ma całkiem niezły skład :)
Ja jutro na obiad robie rosół. M robi na drugie cielecine marsala.
No niejadki... a gdzie tu regularność posiłków ;)
Upatrzyłam sobie dwie sukienki. Będę zamawiać bo powoli spodnie ciasnieja. Jeszcze wchodzą ale po jedzonku cisną ;)
 
reklama
Anik może i skład ok ale nie podoba mi się zapach. Mama miała próbkę i zatestowalam.
Jak znajdziesz coś fajnego wrzuć na wątek o zakupach :-) ja wrzucę jutro linka do fajnych ciążowych leginsow :-)
 
Do góry