reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Anik może i skład ok ale nie podoba mi się zapach. Mama miała próbkę i zatestowalam.
Jak znajdziesz coś fajnego wrzuć na wątek o zakupach :-) ja wrzucę jutro linka do fajnych ciążowych leginsow :-)

Jutro wkleję linki tych sukienek.
Pewnie będą tak sobie leżały bo rozmiar dostosować musze do biustu :/

Jak Cię drażni zapach Ziaji kup sobie Nacomi. Ma prawie niewyczuwalny zapach :)
 
reklama
A drogi ten krem?

To kiecki na lato? ;)

Coś 26 zł płaciłam. A skład ma extra - w pełni naturalny i naprawdę bardzo dobrze nawilża.

Takie wiosenno-letnie. Na lato mam jeszcze jedna sukienkę plus spódnice długa. Dwie tuniki bawełniane które zmieszczą brzuszek do tego legginsy i jakoś przetrwam ;) może ew.cos na ramiączkach kupie na mega upały
 
Anik ja to zamierzam wykorzystać te sukienki, które mam. Do tego mam kombinezon tylko chyba ramiączka doszyje. No i oczywiście krótkie spodenki:-) damy rade :-D
 
W pierwszej ciąży miałam spory brzuch. Tez kupowałam bluzki szersze tym bardziej, że i piersi mi urosly i ramiona (!) poszerzyły... :(
 
A to prawda że zawsze nacinaja krocze??? przeraza mnie ta wizja

Wola naciąć żeby nie pękło. Ja miałam nacinane ale wiem, że można prosić położna o ochronę krocza. Nie zawsze jednak się da. Nacinanie jest na szczycie skurczu wiec nie boli tak bardzo. Owszem - czujesz ale to takie cos, jakbyś się skaleczyla. Mnie mój lekarz musiał "dociac" bo za pierwszym razem za mało było ;) ale serio - ja mam niski próg bólu a spokojnie to przeżyłam :) potem szycie na znieczuleniu wiec luz. Za drugim razem też pozwolę a nacięcie - goi się dużo ładniej niż pęknięcie. Zdejmowanie szwów tych zewnętrznych tez nie bolało :) dwa to mi położna w domu na łóżku wyciągała, a reszta u lekarza :) takze nie bój się :)
 
reklama
Dziewczyny kalendarz jeden pokazał dziewczynkę drugi chłopca. Hehe czyli die zgadza nie chce wiedzieć ;p
Agus spokojnie będzie dobrze, moja szwagierka jest w 3 ciąży każda była w Anglii. Na początku ciszy latać nie proponuje, w 2-3 trymescie lekarz musi dać zgodę, w 3 trymescie mogą linie lotnicze nie wyrazić zgody na lot ciężarnej.
Lepsze nacięcie niż pęknięcie.
Ja niedawno wróciłam z imprezy, tańczyłam mało np się bałam i tak byłam w obcasach. Ale samo discopolo grali i to takie nie znane nikomu no oprócz miejscowych. ;)
 
Do góry