reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
ja chętnie podpatrzę jakieś fajne przepisy :) tym bardziej, że większość z Was ma już Dzieciaczki i po porodzie bardzo mi się przydadzą rady Mam odnośnie żywienia Maluchów :)

Dziewczyny a czy u Was też występują duże wahania wagi w ciągu doby. Ja rano ważę 55kg a wieczorem nawet ponad 57 :/ dziwne to..

Kasia Marysia mój mąż też tylko by mięcho jadł :p
 
Właśnie odnośnie jedzenia dla maluchów także. :-)

Molly mnie to meczy, dziś sobie kawałki mięsa w gyrosie podsmazyl do jajecznicy... Przesada jak dla mnie. Ale On chodzi na siłownię wiec niech je
 
Moja waga waha się między 50 a 51. Mój mąż też uwielbia wszystko co mięsne. Dzisiaj dziewczynka w przedszkolu powiedziała że niedawno przechodziła różyczkę. Od razu mi się przypomniał mój wynik gdzie IgG wyszło ujemne. Mój mąż ma do mnie pretensje że nie zapytałam o ten wynik lekarza.
 
Mój też uwielbia mięso. Najbardziej steki ;) zupy nie wszystkie. Nie lubi ziemniaków wiec zawsze jakieś inne dodatki wymyślam - ryż, kasze, kluski śląskie, kopytka...
 
Ja mojemu mężowi odkąd zamieszkaliśmy razem 5 lat temu zmieniłam trochę menu :p i nauczył się jeść warzywka :) ale mięsko to Jego ulubione jedzonko, więc staram się je przyrządzać w zdrowy sposób. Najchętniej grillowane :)
 
Mój też uwielbia mięso. Najbardziej steki ;) zupy nie wszystkie. Nie lubi ziemniaków wiec zawsze jakieś inne dodatki wymyślam - ryż, kasze, kluski śląskie, kopytka...

To masz sporo roboty :-)

Molly a jak na przykład robisz mięsko??

Kasiu ja masz minus to możesz się zarazić?
 
Kasia2439 jak masz w wynikach na różyczkę "nieobecne" to znaczy, że nie przeszłaś tej choroby wcześniej, ani że nie byłaś szczepiona, a jak byłaś to szczepionka się nie przyjęła, tak mi to tłumaczyła moja gin. Może warto się zaszczepić, tym bardziej, że masz kontakt z dziećmi, a One często na nią chorują. Tylko nie wiem czy w ciąży można się szczepić.
 
reklama
Podobno tak jak mam minus to znaczy ze nie mam przeciwciał do obrony przed różyczką. Dziwne bo przechodziłam różyczkę i byłam szczepiona. A może w moich wynikach wystąpił błąd... właśnie często zastanawiam się czy ciężarna może szczepić się na różyczkę. Moj wynik wygladal tak 0,306 IgG
 
Do góry