reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
Aniaczarnulo faktycznie tak ci życzę żeby cię za chwile ruszyło może masuj piersi ale to trzeba przez co najmniej godz bez przerwy a szyjke nie dałabys rade sobie po masować albo jedz na izbę przyjęć i powiedz ze miałaś skurcze może trafisz na kogoś wyrozumialego i powiesz ze mąż wyjeżdża a jesteś po terminie
 
Ostatnia edycja:
Rosie2 ja też na insulinie krótko działającej i u mnie ruch powoduje fajne spadki nie potrzebuje się aż tak insuliny ja czuję się super noga przestaje boleć mogę znowu chodzić wiec mogę i rodzic dzisiaj jeszcze popastuje podlogi
 
Hej dziewczyny [emoji4]
Maruda202 gratuluję [emoji4]
Ja dziś już po wizycie dostałam skierowanie na cc w środę mam się wstawić w szpitalu ale jak dojadę do domu i trochę odpocznę to jeszcze muszę zadzwonić do tego szpitala i spytać się co i jak [emoji4]lena wazy 3200 [emoji4] a na rozwarcie mi nie patrzył bo robił mi tylko usg zewnetrzne [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniaczarnulo faktycznie tak ci życzę żeby cię za chwile ruszyło może masuj piersi ale to trzeba przez co najmniej godz bez przerwy a szyjke nie dałabys rade sobie po masować albo jedz na izbę przyjęć i powiedz ze miałaś skurcze może trafisz na kogoś wyrozumialego i powiesz ze mąż wyjeżdża a jesteś po terminie
Już odpuściłam sobie. Jutro na spokojnie go wyszykuję na wyjazd , posmażę mięcho, spakujemy go i w niedzielę rano niech jedzie. A ja w niedzielę na ip pojadę , powiem ze obrzęki mam coraz mocniejsze i cisnienie wysokie i niech robią co chca.trudno. choć bardzo smutno
 
reklama
Dziewczynki. Dziś w nocy zaczeły pojawiać się skurcze. O 7 rano po porannej toalecie dostrzegłam na papierze mega śluz z krwią. Teraz mam skurcze co 15 min z bólami na krzyż. Jeszcze nie panikuje. Jestem w trakcie smażenia mięs dla męża na wyjazd.
Zastanawiam się czy zdąży zobaczyć Lenkę przed wyjazdem
 
Do góry