reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

W sumie mam skończony38 tc. Za tydzień wizyta to może coś powie gin o tym. Wiem że ponoć przy cukrzycy łożysko szybciej się starzeje
 
reklama
O tym nie słyszałam , a jak radzisz sobie z kontrolowaniem cukru ? Ja czasem sobie odpuszczam , tzn pozwalam sobie na więcej .. duzy spacer czesto działa i nie jest zle z pomiarem ale czasem cukier idzie w gore .. wiec to tak różnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rosie2 jest różnie:unsure:
Czasem wyniki sa idealne a czasem po restrykcyjnych posiłkach strasznie wysoki cukier. Ratuje mnie ta insulina.
Ale też czasami sobie odpuszczam.
Cieszę sie ze zostalo juz mało czasu do terminu
 
Ja do 36tc musialam sie oszczędzać i cukry były spoko. Po 36 zaczęłam sie dużo ruszać,sprzątam,spaceruje i cukier wyższy :crazy:
 
Cześć wszystkim, jak tam Aniaczarnulo ?
Amciu8232 jak ty się czujesz?
Maruda202 jakieś symptomy nadchodzącego porodu?

Rosie2 i MartaO pozdrawiam


.
 
MartAo a to dziwne bo mówi sie ze duzo ruchu i cukier spada :0 ja na początku martwiłam
Sie ze co jakis czas mam wysoki cukier , teraz juz nie jest tak złe no i zostało nam
Noe duzo czasu ... z tym
Ze ty bierzesz insulinę na obniżenie. Cukru ja biorę tabletki ktore zatrzymują produkcje cukru
Również pozdrawiam majorcia , jak sie trzymasz ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry