reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Ja na wywołanie ze względu na cukrzyce ciążowa i
Nie chcą trzymać mnie do 40
Tygodnia tak w razie w , mówią ze 39
Tydzien juz bezpieczny a i oni beda spokojniejsi o mała


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie tez nie ma cech makrosomii , mała nie całe 2 tyg ważyła ok 2.700 a ja sama wyglądam szkieletor, po prostu w każdym kraju chyba inaczej .. wola sie zabezpieczyć w razie gdyby 'coś ' ja sama jestem
Przerażona porodem wiec chyba moze to
Lepiej ze znam
Datę ... tego dnia o 8 mam
Zadzwonić do
Szpitala i maja mi powiedzieć o której sie stawić


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Judy166 jak wam fajnie bardzo Ci zazdroszczę ale tak w pozytywnym słowa znaczeniu
Ja dzisiaj ciut lepiej noga troszkę mniej boli ale biorę paracetamol
Rosie2 masz rację co kraj co lekarz szpital to inne podejście
 
Hej dziewczyny [emoji4]w końcu się wyspalam [emoji4]pogoda nawet ładna mam nadzieję ze nie będzie upału [emoji4] a jak Wy się czujecie ? Kurczę ja mam 2cm rozwarcia a żadnych skurczy nie czuję [emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rosie2 ale tak masz ochotę sprzątać czy musisz ? Bo jeżeli naszła Cię nagła ochota na porządki to zawsze się mówi że poród już tuż tuż [emoji4]eh a ja wyczekuje z niecierpliwością[emoji53]bardziej wolałabym mieć skierowanie na te cc i spokojnie wszystko a nie w strachu czy zdążą mi zrobić cc [emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry