reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

Rosie - ja miałam takie coś już 3 dni przed porodem. Jak siedziałam na kibelku to czasami musiałam aż wstać bo mega kłucie szło od kręgosłupa na pachwiny.
 
reklama
Hejka dziewczyny☺
Byłam wczoraj na wizycie. Mam 2 cm rozwarcia. Główka dzidzi w kanale.
I ciągle mam paranoje że odchodzą mi wody :crazy:
A co u Was?
 
A ja nawet nie umiem wstać z łóżka z bólem szykuję dzieci i daję jeść ból niemilosierny, już nie wiem co robić boje się porodu bo jak ja urodze jak tu do toalety idę długo i z płaczem
 
MartAo ja miałam ostatnio rozwarcie na 2 cm [emoji4]zobaczymy co w piątek powie gin [emoji4]a z odejściem wód też mam nerwy szczególnie ze jak muszę być szybko w szpitalu bo cc [emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis po
Wizycie u lekarza 21 mam
Stawić sie na wywołanie na 39
Tydzien ( jesli do tego czasu sama nie urodzę ) tez mam ciagle stresa z tymi wodami


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na temperaturę w ciąży jedyny środek dozwolony to apap. To tak w razie czego jakbyś chciała coś wziąć. No i faktycznie lec lepiej z tym do lekarza :/
No a z tymi wodami to mam tak samo. Boję się ze przegapie ten moment przez co ciągle mam wrażenie że to juz.
 
Do góry