reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A ja znów mam w głowie historię koleżanki której USG wyszło super a pappa podała spore ryzyko ZD. Cała ciążę miała stres a później okazało się że dziecko urodziło się zupełnie zdrowe. Dlatego ja do tej pappy zupełnie nieprzekonana jestem.

W takim przypadku można zrobić dalsza diagnostykę, nie trzeba do końca ciąży się stresować.
 
reklama
Pytanie do Was zmagających się z mdłościami, u mnie 10+6 kilka dni było spokoju i wraca ze zdwojona siłą:/ martwię się tym że nie skończę nawet posiłku a już go zwracam a co z witaminą? Dziś poszła razem ze śniadaniem 😓
 
Pocieszę Cię że nasz przestał po 3 miesiącu robić w domu, dość szybko załapał o co chodzi z wytrzymywaniem, ale moze to też dlatego ze od poczatku nawet co godzinę się z nim wychodizlo (w nocy co ok 2 godziny), i jakoś się naucyzł. Tylko to taki mały żebrak, jak cokolwiek sie szykuje w kuchni, to od razu na dwie łapy i żebra tymi pięknymi oczkami niczym kot ze Shreka [emoji23]
Ja wlasnie dlatego mojemu od początku nie dawałam nic z ręki czy ze stołu. I nie sępi. Bo wcześniej mialam yorka przez którego obiadu się zjeść w spokoju nie dalo i na dłuższą metę było to strasznie męczace. 🤣
 
A ja znów mam w głowie historię koleżanki której USG wyszło super a pappa podała spore ryzyko ZD. Cała ciążę miała stres a później okazało się że dziecko urodziło się zupełnie zdrowe. Dlatego ja do tej pappy zupełnie nieprzekonana jestem.
U mnie w rodzinie była podobna sytuacja u kuzynki. Test papa wyszedł źle , USG super . Mała urodziła się zdrowa..
Powiem Wam, że ja mimo wszystko mam zamiar zrobić test papa [emoji846]Tak zalecił mój lekarz, mam do niego pełne zaufanie
 
Hej! Ja właśnie wyszłam od ginekologa. Nadrobię Was później. Zaczęłam 11 tyg, dzieciątko się ładnie rozwija, słyszałam serduszko - coś niesamowitego. Napoczatku marca prenatalne - wtedy może zluzuje trochę. Chociaż czy jest jakikolwiek moment w ciąży kiedy przestaniemy się martwić? 🙉 Trzymam kciuki za wszystko wizytujące dziś dziewczyny!
 
Dziewczyny, a ja mam taką zagwozdkę: 24.02 mam usg prenatalne u innego ginekologa po południu i w ten sam dzień rano mam swojego ginekolog, bo tak zaleciła wizytę (4 tyg od ostatniej). Czy myślicie, ze 2 wizyty w ten sam dzień to dobry pomysł? Czy lepiej moja ginekolog przenieść na późniejszy termin już po usg?🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Dziewczyny, a ja mam taką zagwozdkę: 24.02 mam usg prenatalne u innego ginekologa po południu i w ten sam dzień rano mam swojego ginekolog, bo tak zaleciła wizytę (4 tyg od ostatniej). Czy myślicie, ze 2 wizyty w ten sam dzień to dobry pomysł? Czy lepiej moja ginekolog przenieść na późniejszy termin już po usg?🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
ja mam to samo, jutro dzwonie o przyspieszenie swojej wizyty u gina, na tydzien przed :)
wtedy bedzie 3 tyg od ostatniej wizyty, i potem za tydz. prenatalne
 
reklama
Do góry