reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dzień dobry. U mnie o 6 pobudka. Niestety moj syn chyba nie da mi do porodu przespac calej nocy. Ma prawie 14miesiecy a dalej 3 pobudki w nocy. Dzisiaj jestem jak zombie [emoji32]
Nie wiem jak ja ogarne dwojke chyba wgl spac nie bede [emoji28]
Dzisiaj mi daly o sobie znac objawy. Rano mialam mdłości zjadlam ale nadal trzymaja [emoji1785]
 
reklama
Właśnie miałam pytać: czyli wyniki z krwi mogą przyjść wcześniej?

Ja robię krew w osobnym laboratorium i mam przenieść wynik na wizytę, wiec będę mieć wcześniej. Ale jeśli robisz krew u lekarza to czesto tylko on ma podgląd. W sumie chyba bym tak wolała, bo ja jestem taka, ze każda liczbę muszę przeanalizować, takie zboczenie zawodowe ;)
 
Jak powiedziałam mojemu ginowi czy ten test PAPPa to czy koniecznie muszę robić. To mi powiedział ze samo usg daje 50% pewności i żebym do końca się nie radowała samym wynikiem z usg a przeanalizowane wraz z PAPPa ponad 90% pewności.. Wkurzyl mnie troche ale chłop w końcu ma 20 pare lat doświadczenia i mówi że prowadził wiele ciąż dzięki ktorym test PAPPa wykryl nieprawidłowości czego nie pokazało dokladnie usg które później potwierdzono w aminopunkcji 🤷‍♀️więc jak to mówią life is life.. Jak ma być dobrze to będzie 😉
A ja znów mam w głowie historię koleżanki której USG wyszło super a pappa podała spore ryzyko ZD. Cała ciążę miała stres a później okazało się że dziecko urodziło się zupełnie zdrowe. Dlatego ja do tej pappy zupełnie nieprzekonana jestem.
 
Ooo to malutki jeszcze. Mojemu do roku zdarzało się coś walnąć w chacie, albo zepsuć. Rok skończył i jak reka odjął
Mój jak chwilę zostaje sam w domu, to czesto broi [emoji23] ostatnio dorwal moje miętowe pastylki, i cale opakowanie walało się po dywanie lacznie z zawartoscią, ale najczesniej skadś skubany dorwie papierek i potem pelno papieru się wala po chacie, raz też młodej buty pogryzł i zaraz musielismy jej lecieć nowe kupić, ale jakichś wiekszych szkód to jeszcze nie było [emoji23] moze to jeszcze przed nami [emoji23]
 
Ojaaa zazdro. Ja mam 3 miesięcznego pieska także na razie straszny łobuz i jeszczcze w domu się załatwia 🤬🤬🤬
Nasz ma 4,5msc. i w życiu na śnieg nie wyjdzie, więc czekamy na wiosnę 😁
Więc jak u Ciebie, sprzątania jest...

U mnie noc z malymi bolami brzucha, ale nad ranem wszystko od początku. Internistę mam około południa, ale sądzę że nie wiele to da niestety.

Drucik retencyjny po aparacie stałym jakoś się wygiął i rani język, mam ortodontę - 25 minut na piechotę i nie wiem jak ja dojdę... Przysięgam - wyzwanie życia będzie, ale... Jak nie dam rady to zawrócę 😁
 
reklama
Do góry