reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Umówiłam się na prenatalne na 11 marca, myślałam że będzie problem z terminem ale nie było, krew pobierają przed USG w tym samym dniu będę 12 tyg z hakiem,u nas wchodzi się samemu, szkoda,mąż chciał iść ze mną, dostanę pewnie jakaś fotkę trudno
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam taką zagwozdkę: 24.02 mam usg prenatalne u innego ginekologa po południu i w ten sam dzień rano mam swojego ginekolog, bo tak zaleciła wizytę (4 tyg od ostatniej). Czy myślicie, ze 2 wizyty w ten sam dzień to dobry pomysł? Czy lepiej moja ginekolog przenieść na późniejszy termin już po usg?🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Chyba bez sensu są dwie wizyty jednego dnia. Ja bym poszła na prenatalne a tydzień lub dwa później z wynikami z prenatalnych poszlabym na wizytę do własnego ginekologa.
 
Hej hej, tak piszecie o testach wszelakich..ja glupia aie zapisałam na fb na grupe badania w ciąży..bla bla, i cala noc śniły mi sie prenatalne, jaki człowiek jest głupi.....a najlepsze, ze tak czytalam, ze dziewczyny przy ryzyku ZD 1:400 juz robia dalszą diagnostyke, a ja mialam z corka po usg 1:202! Juz wiem dlaczego doktorek mi test pappa zrobil za free, ja nie chcialam, a ten sie uparł 🤐 tam juz wyszło 1:8871..
Eh musze sie wypisac z tamtej grupy 🥴

A po za tym dzien dobry!nie liczac do dupy pogody, to drugi dzien dobrze siw czuje ☺
Lekką sennosc mam, ale u nas pada deszcz...wiec..
Znajoma wpadnie na kawe, obiad mam,luzny dzień 😊
 
Pytanie do Was zmagających się z mdłościami, u mnie 10+6 kilka dni było spokoju i wraca ze zdwojona siłą:/ martwię się tym że nie skończę nawet posiłku a już go zwracam a co z witaminą? Dziś poszła razem ze śniadaniem 😓
To samo miałam tydzień temu teraz mam 11+5, straciłam siły do tych mdłości. Jednak nie wymiotowałam ani razu w ciąży, a od 2 dni znowu jest idealnie i bez mdłości większych. Może brać witaminę na czczo i jeść po 30 min to się wchłonie co nie co 🤔🤔🤔
 
Dziewczyny, a na prenatalne idziecie z partnerami? Ja bym w końcu chciała się wybrać z mężem, bo na razie wszystkie wizyty u gina samotne, ale nie wiem, czy przez COVID jest w ogóle szansa, muszę zadzwonić i się zapytać. Jednak jak sam zobaczy dzidzie na żywo, to jednak jest zupełnie inaczej niż jak pokaże mu samo zdjęcie.
 
FeWy tu o brzuchach a mnie zadziwiają moje cycki, zapomniały chyba, że grawitacja je obowiązuje 😂😂😂
O ranyy.. Twoj facet pewnie wniebowzięty!!!
Terminowałam ciąże. Zdecydowaliśmy się na pochówek we wspólnym grobie dziecka utraconego.
Greta czytam i serce mi pęka. Jesteś niesmaowicie silna kobieta i niesprawiedliwe jest to że musiałaś przez to.Przechodzic..
Z drugiej strony badania wykazały wadę.
Teraz wszystko jest ok i będzie ok do końca. Tak jak mówisz przypadek losowy może przytrafić się każdej z nas..
U nas w domu covid... Ja jeszcze zdrowa, oby tak zostało
Ja przeszłam 2 tygodnie temu.. Izoluj się. Masz szansę się nie zarazić. Ja nie zaraziłam żadnego z moich dzieci ani faceta. Ponoć tak bywa. Niektórzy stopują wirus i nie zarazaja.
 
reklama
Do którego tygodnia nifty można zrobić?
Amniopunkcja jest płatna?
Ja teraz będę robić w pitek test genetyczny jak nifty, bo w Malezji nie ma pappa :/ przynajmniej gine nie raczył mi wspomnieć o innej opcji. Z tego co mi mówił, najlepiej robić test od 11 do 14 tygodnia, ale on jest pobierany z krwi, wiec nie wiem czy ma się jakiś limit czasowy.
 
Do góry