reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej wszystkim u mnie dziś wg OM 11+4, wg usg 11+6, nie spałam pół nocy, pozycja pozioma nasila katar, idę dziś przed pracą na podbój apteki, wyznalazlam jakie krople dla ciężarnych mam nadzieje ze będą mieli bo woda morska nic nie daje. Dam sobie rękę uciąć, że rano w toalecie widziałam krople brązowej krwi, poleciałam odrazu szybciej duphaston wziąć, ale kicham jak oszalala, brzuch mnie ciągnie od tego także moze naczynko nie wytrzymało, w każdym bądź razie teraz jest ok, jeszcze równy tydzień do prenatalnych, chciałabym się przenieść w czasie do :)

Ja tez za tydzień dokładnie, właśnie czekam w labie na pobranie krwi na pappe [emoji849] mam nadzieje, ze wynik nie będzie przed weekendem, bo w poprzedniej ciąży spędziłam cały weekend analizując wyniki na każda stronę [emoji19]
 
reklama
Ja tez za tydzień dokładnie, właśnie czekam w labie na pobranie krwi na pappe [emoji849] mam nadzieje, ze wynik nie będzie przed weekendem, bo w poprzedniej ciąży spędziłam cały weekend analizując wyniki na każda stronę [emoji19]
Właśnie miałam pytać: czyli wyniki z krwi mogą przyjść wcześniej?
 
To ja mam chyba szczęście bo mój to do 10 potrafi gnić, a jak pada to zapomnij o spacerach. Siku pod klatka i wio do domu
Zazdro [emoji23] mój to chyba tylko podczas mrozów i mocnego deszczu szybko zrobi, co potrzeba i chce wracac. Nawet podczas lekkiego deszczu chce wszędzie węszyć i łazić [emoji23] no ale to 7 miesięczny dzieciak jest. Może kiedyś z tego wyrośnie [emoji23]
 
Ojaaa zazdro. Ja mam 3 miesięcznego pieska także na razie straszny łobuz i jeszczcze w domu się załatwia [emoji2959][emoji2959][emoji2959]
Pocieszę Cię że nasz przestał po 3 miesiącu robić w domu, dość szybko załapał o co chodzi z wytrzymywaniem, ale moze to też dlatego ze od poczatku nawet co godzinę się z nim wychodizlo (w nocy co ok 2 godziny), i jakoś się naucyzł. Tylko to taki mały żebrak, jak cokolwiek sie szykuje w kuchni, to od razu na dwie łapy i żebra tymi pięknymi oczkami niczym kot ze Shreka [emoji23]
 
Ja już od godziny w pracy siedzę ;) nadal nie powiedziałam szefowi o ciąży chociaż u mnie dziś 10+1. Boję się jak zareaguje bo on raczej kobietom w ciąży nie jest przychylny i wymusza żeby szybko po porodzie wrócić do pracy...
Dziewczyny patrząc na wasze zdjęcia szczęka mi opadła ;) jakie wy wszystkie macie figury! Jesteście moją motywacją 😁 po ciąży biorę się ostro za siebie 😁
 
reklama
Do góry