reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Macie thermomix lub lidlomix? Szukam poleconych potraw żeby urozmaicić jadłospis. Unikam glutenu więc większość pyszności przechodzi koło nosa
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Chcę się z Wami przywitać i pogratulować :)
28 grudnia pierwszy pozytywny test ciążowy, 13 stycznia wizyta u lekarza. Termin według aplikacji to 4 września. Z objawów to głównie wyczulenie na zapachy - wszystko mi śmierdzi.
13 miesięcy temu urodziłam zdrowa córkę, towarzyszyła mi cukrzyca ciążowa i podejrzewam, że teraz też będę się musiała mocno pilnować.
Ponadto ciąża z roczniakiem na stanie na pewno będzie inna :)
Ta ciąża dla mnie i męża jest niespodzianką, nie staraliśmy się specjalnie, ale bardzo się cieszę, że różnica wieku między dziećmi nie będzie za duża a ja będę mogła pożegnać etap pieluch raz na zawsze :) dam znać po badaniach co i jak. Raz jeszcze wszystkim serdecznie gratuluje!
 
@patrvcja pewnie, że dupek pomoże, i luteina. To jest właśnie progesteron. Byłaś u lekarza, czy już masz przepisane?

@Gusiek90 wiem co czujesz... strasznie mi przykro... :( czyli wychodzi, że to kolejna biochemiczna...? Będziesz chciała robić jakieś badania, żeby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje?

Dzień dobry wszystkim :D ja dziś w panice... wczoraj wieczorem przestały boleć mnie piersi i jak głupek wariuję, że to już koniec. Ja nie wiem, jak wytrzymam do 19 stycznia do wizyty...

I jeszcze taka ciekawostka... Chyba zaczęły mi się zachcianki 😂 na... uwaga uwaga... na czosnek 😱 chleb z masłem i czosnkiem na śniadanie, kolację i obiad daje mi rozkosz.
Mnie ostatnio ciągnie do pomidorów, pomarańczy i mandarynek :) Ale ja od 3 tygodni jestem na diecie z niskim IG więc może to przez to :)
witaj w klubie :)
Tez tak siedzę przed kompem i patrzę się w ekran :p w przyszłym tygodniu idę stacjonarnie do pracy wiec może wtedy będę bardziej produktywna 😄
Ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy stacjonarnie od świąt i zero produktywności, nie ma dla mnie różnicy czy pracuję zdalnie czy w biurze 😂 aż mi samej głupio, że nic nie umiem zrobić. Dosłownie patrze w monitor komputera i nie umiem się skupić ani myśli zebrać. Do tego dochodzi walka o to żeby w południe nie zasnąć i chwilami mdłości. A jak sobie radzicie z mdłościami w maseczkach?
 
reklama
Mnie ostatnio ciągnie do pomidorów, pomarańczy i mandarynek :) Ale ja od 3 tygodni jestem na diecie z niskim IG więc może to przez to :)

Ja dzisiaj pierwszy dzień w pracy stacjonarnie od świąt i zero produktywności, nie ma dla mnie różnicy czy pracuję zdalnie czy w biurze 😂 aż mi samej głupio, że nic nie umiem zrobić. Dosłownie patrze w monitor komputera i nie umiem się skupić ani myśli zebrać. Do tego dochodzi walka o to żeby w południe nie zasnąć i chwilami mdłości. A jak sobie radzicie z mdłościami w maseczkach?
ja narazie nie mam jakiś turbo mdłości :)
 
Do góry