reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

@jjm86 to takie."kobiece" ziele. Na unormowanie miesiączki, przy problemach z zajściem.w.ciaze, podobno nudności i wzmocnienie macicy, podobno zmniejsza ryzyko poronien.
 
reklama
Witam się i ja, termin z OM na 14.09 :)

Na razie bezobjawowo i spokojnie. Jest to moja trzecia ciąża. Wizytę u ginekologa mam dopiero pod koniec stycznia. Trzymam kciuki za wszystkie Wrześniówki :)
I moja trzecia ;) Dlugo zastanawialyscie sie nad trzecim dzieckiem. Bo ja wciaz mam watpliwosci czy dam rade ;) i czy nie zwariowalam. Chociaz moje juz duze dzieci sa, ale ze starszymi jeszcze wieksze klopoty ;)
 
Mam wyniki dzisiejszych badań :)
Beta 4.01 1117,74 mlU/ml
Progesteron 4.01 19,8 ng/ml

Beta 8.01 6369,35 mlU/ml
Progesteron 17,6 ng/ml


Czy mam się martwić tym spadkiem proga czy to normalne ze on tak skacze?
 
Mam wyniki dzisiejszych badań :)
Beta 4.01 1117,74 mlU/ml
Progesteron 4.01 19,8 ng/ml

Beta 8.01 6369,35 mlU/ml
Progesteron 17,6 ng/ml


Czy mam się martwić tym spadkiem proga czy to normalne ze on tak skacze?
U mnie jeszcze większy spadek - 5.01 było 15, 7.01 już 10,7. Ginekolog przepisała mi Duphaston na wszelki wypadek, ale mówiła bym się nie martwiła, bo nie ma plamienia..
 
Witaj. Moja też trzecia. A starszaki w jakim wieku?
w tym roku skończą 9 i 7 lat :)

I moja trzecia ;) Dlugo zastanawialyscie sie nad trzecim dzieckiem. Bo ja wciaz mam watpliwosci czy dam rade ;) i czy nie zwariowalam. Chociaz moje juz duze dzieci sa, ale ze starszymi jeszcze wieksze klopoty ;)

Oj to prawda, bardzo jestem ciekawa relacji między dziećmi i w sumie tego jak my jako rodzice musimy pomóc wypracować je. Wszystko przed nami !!
 
reklama
I moja trzecia ;) Dlugo zastanawialyscie sie nad trzecim dzieckiem. Bo ja wciaz mam watpliwosci czy dam rade ;) i czy nie zwariowalam. Chociaz moje juz duze dzieci sa, ale ze starszymi jeszcze wieksze klopoty ;)
My mamy drugie po 14 latach ;) teraz córka będzie mieć 17 ,a we wrześniu przyjdzie kolejne;)
 
Do góry