reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

ja narazie nie mam jakiś turbo mdłości :)
Turbo mdłości też nie mam, ale wolę się przygotować 😎 Dzisiaj w tramwaju było mi może nie tyle mdło co słabo. I ta maseczka nie ułatwiała życia... Kilka razy zdarzyły mi się mdłości, ale też zawsze wyobrażałam sobie to dużo bardziej hardkorowo 😎
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Chcę się z Wami przywitać i pogratulować :)
28 grudnia pierwszy pozytywny test ciążowy, 13 stycznia wizyta u lekarza. Termin według aplikacji to 4 września. Z objawów to głównie wyczulenie na zapachy - wszystko mi śmierdzi.
13 miesięcy temu urodziłam zdrowa córkę, towarzyszyła mi cukrzyca ciążowa i podejrzewam, że teraz też będę się musiała mocno pilnować.
Ponadto ciąża z roczniakiem na stanie na pewno będzie inna :)
Ta ciąża dla mnie i męża jest niespodzianką, nie staraliśmy się specjalnie, ale bardzo się cieszę, że różnica wieku między dziećmi nie będzie za duża a ja będę mogła pożegnać etap pieluch raz na zawsze :) dam znać po badaniach co i jak. Raz jeszcze wszystkim serdecznie gratuluje!
Witaj 🙂Też dziś dołączyłam. W pierwszej ciąży też miałam cukrzycę wiec obstawiam ,że tym razem będzie podobnie. U mnie 2 latek w domu z mnóstwem energii . Nie śpi w dzień .Nocek też nie przesypia więc czuje , że będzie wesoło 😂
 
@Afja-Anetka u mnie też trzeci dzieciaczek. Mam dwóch synów 8 i 6, w czerwcu i lipcu będzie 9 i 7 :)

@PaulinaMalina91 progesteron przyrasta falowo, nie martw się.

Dziewczyny, czy objawy typu ból piersi mogą nagle zniknąć? Powinnam się martwić...?
Chyba nie ma reguły. Ja jak miałam poronienie zatrzymane lekarka twierdziła że powinny ustąpić objawy jak nudności i ból piersi. A mnie cycki bolały jeszcze z tydzień po zabiegu łyżeczkowania. Także chyba każdy organizm inaczej
 
Ja dodam, że w poprzedniej ciąży miałam na przemian. Od początku wrażliwe piersi, siara leciała, później nagle ustąpiło, a na następny dzien nie umiałam stanika założyć, tak bolały :)
 
Byłam wczoraj u lekarza (4+4)🙂
Na razie był tylko pęcherzyk ciążowy o wielkości 2mm, pewnie za wcześnie poszłam, ale przynajmniej wiem ze wszystko ok, żadnej infekcji nie ma, wszystko jest w normie 👍
Z ciekawostek - jest jeden pęcherzyk ciążowy, ale dwa cialka żółte (na lewym jeden i na prawym jajniku jeden). Czyli możliwe ze jak pójdę za 3 tygodnie to się okaże ze nie będzie jednego zarodka a dwa, tylko w tym badaniu drugi mógł się jeszcze nie uwidocznić :) może się tez okazać nadal będzie tylko jeden, ale nie robi to mi różnicy, ważne by w dalszym ciągu było ok :)
Jeju jak ja wytrzymam do 28.01! :)
 
Byłam wczoraj u lekarza (4+4)🙂
Na razie był tylko pęcherzyk ciążowy o wielkości 2mm, pewnie za wcześnie poszłam, ale przynajmniej wiem ze wszystko ok, żadnej infekcji nie ma, wszystko jest w normie 👍
Z ciekawostek - jest jeden pęcherzyk ciążowy, ale dwa cialka żółte (na lewym jeden i na prawym jajniku jeden). Czyli możliwe ze jak pójdę za 3 tygodnie to się okaże ze nie będzie jednego zarodka a dwa, tylko w tym badaniu drugi mógł się jeszcze nie uwidocznić :) może się tez okazać nadal będzie tylko jeden, ale nie robi to mi różnicy, ważne by w dalszym ciągu było ok :)
Jeju jak ja wytrzymam do 28.01! :)
Super, gratuluję! 😍 moze jednak tez powinnam iść? U mnie 4+2 niby 🤔
 
reklama
Do góry