reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny . Ja dziś dzień miałam na pełnych obrotach [emoji846]plamienia się skończyły więc już całe szczęście nie muszę leżeć. Dziś cały dzień spędziłam z synem . Mało czasu mu ostatnio poświęcałam przez to oszczędzanie się i powiem Wam, że serio tęskniłam za nim mimo że przeciez ciągle był ze mną w domu. Generalnie teściowa mi bardzo pomogła ale nie zmienia to faktu , że odliczam już dni do jej wyjazdu [emoji16]

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt [emoji7] ja ciągle się zastanawiam czy iść w międzyczasie na USG czy czekać do 3 marca [emoji848]
 
Chciałabym się nieśmiało przywitać. Nieśmiało bo to moja 6 ciąża i żadna jeszcze nie zakończyła się sukcesem. Dlatego nie wiem jak długo z wami zostanę. Mam nieprawidłowy kariotyp, więc ciąża to loteria genetyczna.

Dziś byłam na wizycie. Narazie wszystko ok. Dzidziuś ma 1,3 cm tętno 164.
Mam L4 , chodzone ale po tylu poronieniech dostaje L4 bez problemu.
Witamy Cię. Kurcze to już dużo przeszłaś i nie dziwnego , że się stresujesz..Trzeba mieć nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok [emoji8]
 
:)
 

Załączniki

  • IMG_8306.jpg
    IMG_8306.jpg
    85,5 KB · Wyświetleń: 71
A ja dzisiaj pączków: SŁOWNIE ZERO :)
Pięknie! Uff, dobrze, że zjadłam Twój przydział, status quo został zachowany!

Dziewczyny, cieszą mnie wasze pozytywne wieści z wizyt!

Właśnie zobaczyłam, że dziś u mnie 9+1, czyli początek kolejnego tygodnia 💪 wizyta za tydzień! Myślę, że wtedy lekarka na 100 % wykluczy ciążę bliźniacza, bo ostatnio szukała i transvaginalnie i przez brzuchol, ale na tym etapie, to się mogły "pochować".
Muszę jeszcze jechać zrobić wymaz do położnej, może w końcu jutro to zrobię, miałam brudzenie kilka dni temu, lekarka mi zleciła, żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś bakterii itp.

A potem 5.03 prenatalne, idziemy jak burza! Ja już chodzę z rozpiętym zamkiem w spodniach.

No, to już wszystko wiecie 😂
 
reklama
Pięknie! Uff, dobrze, że zjadłam Twój przydział, status quo został zachowany!

Dziewczyny, cieszą mnie wasze pozytywne wieści z wizyt!

Właśnie zobaczyłam, że dziś u mnie 9+1, czyli początek kolejnego tygodnia [emoji123] wizyta za tydzień! Myślę, że wtedy lekarka na 100 % wykluczy ciążę bliźniacza, bo ostatnio szukała i transvaginalnie i przez brzuchol, ale na tym etapie, to się mogły "pochować".
Muszę jeszcze jechać zrobić wymaz do położnej, może w końcu jutro to zrobię, miałam brudzenie kilka dni temu, lekarka mi zleciła, żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś bakterii itp.

A potem 5.03 prenatalne, idziemy jak burza! Ja już chodzę z rozpiętym zamkiem w spodniach.

No, to już wszystko wiecie [emoji23]

Ja tez sobie założyłam gumeczkę na zapięcie od guzika ;)
 
Do góry