reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Musi być info czy jest leżące. Na l4 jest wpisany kod 1 albo 2.

Za internetami:

Zwolnienie L4 z kodem 1 oznacza, że musimy pozostawać w domu i się leczyć. Kod 2 na zwolnieniu oznacza, że możemy wychodzić z domu, ale nie może to zakłócać naszego dochodzenia do zdrowia, a zatem możemy wyjść po leki, zakupy (ale nie na cały dzień do galerii). Nie ma jednak ustalonej
Ale to chyba kazdy wie, No ale przecież l4 sa elektroniczne. A ja nie mam konta na gov i to nie jest takie hop siu założyć.
 
reklama
Musi być info czy jest leżące. Na l4 jest wpisany kod 1 albo 2.

Za internetami:

Zwolnienie L4 z kodem 1 oznacza, że musimy pozostawać w domu i się leczyć. Kod 2 na zwolnieniu oznacza, że możemy wychodzić z domu, ale nie może to zakłócać naszego dochodzenia do zdrowia, a zatem możemy wyjść po leki, zakupy (ale nie na cały dzień do galerii). Nie ma jednak ustalonej konkretnej listy.
i jest tylko teraz nie dostaje się już L4 do ręki tylko leci prosto do pracodawcy więc pacjenci nie dostają ich do rąk :(
 
Musi być info czy jest leżące. Na l4 jest wpisany kod 1 albo 2.

Za internetami:

Zwolnienie L4 z kodem 1 oznacza, że musimy pozostawać w domu i się leczyć. Kod 2 na zwolnieniu oznacza, że możemy wychodzić z domu, ale nie może to zakłócać naszego dochodzenia do zdrowia, a zatem możemy wyjść po leki, zakupy (ale nie na cały dzień do galerii). Nie ma jednak ustalonej konkretnej listy.
Już sprawdziłam, mam chodzące ;) dzięki za podpowiedź z tym profilem pacjenta, bo o tym nie pamiętałam i od razu się zalogowałam i zerknęłam :)
dzięki!
 
A ja ciągle czerpię od Ciebie inspirację żywieniową :D

Fajny dzieciaczek :)

Jakie nóżki CUDNE ❤️!

Jezu nie... :( To było jak wystrzał z pistoletu... Strasznie, strasznie mi przykro... :( z mojej perspektywy, jeśli już krwawisz, poczekaj wą wszystko samo się oczyści...

:D gratulacje :D ! Duży Maluch już!

Będzie dobrze, ja też od czasu do czasu plamię, ale jest ok. A teraz już wszystko przeszło? Jak się czujesz? Tam wszystko jest mocno ukrwione, może pękło jakieś malutkie naczynko.

POWODZENIA NA DZISIEJSZYCH WIZYTACH :)!!!
Hyhy dlaczego inspiracje? 🤣 ja jak śmietnik wszystko chłonę 🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry