reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja tez sobie założyłam gumeczkę na zapięcie od guzika ;)

Guzik to pikuś, ja zamka nie zapne 😂 spodnie mam tylko z wysokim stanem. Normalnie to w kieckach chodzę, ale do stajni w kiecce nie pojadę - więc ubieram tunikę jeszcze i na szczęście z tyłka nie zjeżdżają. Większy problem mimo wszystko stanowią cycuchy, ja pierniczę, no nic na guziki nie wchodzi w grę.
 
reklama
Pięknie! Uff, dobrze, że zjadłam Twój przydział, status quo został zachowany!

Dziewczyny, cieszą mnie wasze pozytywne wieści z wizyt!

Właśnie zobaczyłam, że dziś u mnie 9+1, czyli początek kolejnego tygodnia 💪 wizyta za tydzień! Myślę, że wtedy lekarka na 100 % wykluczy ciążę bliźniacza, bo ostatnio szukała i transvaginalnie i przez brzuchol, ale na tym etapie, to się mogły "pochować".
Muszę jeszcze jechać zrobić wymaz do położnej, może w końcu jutro to zrobię, miałam brudzenie kilka dni temu, lekarka mi zleciła, żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś bakterii itp.

A potem 5.03 prenatalne, idziemy jak burza! Ja już chodzę z rozpiętym zamkiem w spodniach.

No, to już wszystko wiecie 😂
My to lecimy równo, ja akurat prenatalne mam 9.03 :D a jak nastawienie na mnogą ciążę? Spodziewasz się czy czekasz na jednego bobo? :D
 
Pięknie! Uff, dobrze, że zjadłam Twój przydział, status quo został zachowany!

Dziewczyny, cieszą mnie wasze pozytywne wieści z wizyt!

Właśnie zobaczyłam, że dziś u mnie 9+1, czyli początek kolejnego tygodnia 💪 wizyta za tydzień! Myślę, że wtedy lekarka na 100 % wykluczy ciążę bliźniacza, bo ostatnio szukała i transvaginalnie i przez brzuchol, ale na tym etapie, to się mogły "pochować".
Muszę jeszcze jechać zrobić wymaz do położnej, może w końcu jutro to zrobię, miałam brudzenie kilka dni temu, lekarka mi zleciła, żeby sprawdzić, czy nie ma jakichś bakterii itp.

A potem 5.03 prenatalne, idziemy jak burza! Ja już chodzę z rozpiętym zamkiem w spodniach.

No, to już wszystko wiecie 😂
A masz podejrzenie ciąży bliźniaczej?
 
My to lecimy równo, ja akurat prenatalne mam 9.03 :D a jak nastawienie na mnogą ciążę? Spodziewasz się czy czekasz na jednego bobo? :D
Pomijając "byle zdrowe", to parka na start, to petarda by była. Nie musiałabym się stresować lejba ciążą. Koleżanka mega poleca 😎 ja mam siostrę 14 miesięcy starszą i to jest taaaaak fajne, mama całe życie to zachwalała, choć poczatko lekkie nie były. Więc jakby się udało z porodem SN to bym chciała od razu drugie, pociągnąć macierzyński zamknąć temat doktoratu 🤮 i heja do przodu. Jak będzie konieczna przerwa, to mnie wiek zacznie stresować bardziej itd. ja jestem w gorącej wodzie kąpana, jak wszystko będzie dobrze, to bach następne.
 
Ja również dziś zero pączków 🤔 nie mialam ochoty Dziś choć szefowa dała i koleżanka z pracy kupiła 🤔 za to ryba za mną chodziła i po pracy zrobiłam dorsza w panierce tradycyjnie plus pyry duszone z groszkiem zielonym ze smietanka ,przed obiadokolacja śledzik na raz z cebulka i oliwą plus został mi jeden filet sledziowy w occie.. W pracy szprot z puszki,banan,chleb z paprykarzem,wafelek, kilka cuksów,czekolada 😂
 
Pomijając "byle zdrowe", to parka na start, to petarda by była. Nie musiałabym się stresować lejba ciążą. Koleżanka mega poleca 😎 ja mam siostrę 14 miesięcy starszą i to jest taaaaak fajne, mama całe życie to zachwalała, choć poczatko lekkie nie były. Więc jakby się udało z porodem SN to bym chciała od razu drugie, pociągnąć macierzyński zamknąć temat doktoratu 🤮 i heja do przodu. Jak będzie konieczna przerwa, to mnie wiek zacznie stresować bardziej itd. ja jestem w gorącej wodzie kąpana, jak wszystko będzie dobrze, to bach następne.
To u nas to samo, ale raczej tu dwójki nie chowam :D choć też mamy rodzinne skłonności do bliźniąt.
Jeśli będzie wszystko dobrze to też chcemy drugie prędko, ja mam siostrę z odstępem 2 lat między nami i też bardzo dobrze to wspominamy :) w pełni rozumiem! :)
 
reklama
Ale piękna żaba! :D to moja już będzie podobna jak zobaczę za 6 dni, chociaż w sumie to już będzie 9+2 :D
Ja mam teraz L4 ale nie mam pojęcia czy leżące :/ Lekarka dała po prostu, bez informacji. Ale w dokumentacji medycznej mam że ciąża z ryzykiem bo miałam na początku plamienia, myślę, że na L4 jest po prostu kod ciążowy :)
Jeżeli masz profil zaufany możesz zalogować się na swoje konto w ZUS i podejrzeć to zwolnienie :) chyba że masz konto w serwisie ZUS, to też :)
Jest jeszcze jakaś trzecia opcja logowania tam, nie pamiętam jaka, może przez bank 🤔
Ja sobie tam poglądami czy mam zwolnienie w systemie bo ostatnio jak byłam rano na wizycie to w recepcji się nie chciało wysłać i pani wystawiała dopiero po południu

Edit: doczytałam dopiero, że już Ci dziewczyny pomogły :) :) tak to jest jak się zamiast nadrobić posty od razu próbuje odpisać 😅
 
Do góry