reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Rozwiązanie
U
Wydaje mi się, że nie ma co panikować... w razie czego lekarz skieruje Cię do diabetologa i będziesz sobie kontrolowała cukier kilka razy dziennie.
Na razie jestem dobrej myśli, a odstawienie słodyczy na pewno też wyjdzie mi na dobre [emoji4]
reklama
Wrześnióweczki jak się czujecie??? Znacie już płeć maleństwa? U mnie będzie córeczka :blink: Zastanawiam się nad imieniem... ;) z dolegliwości to łapie mnie zgaga i skurcze macicy. Biorę aspargin i rennie bo nic innego nie pomaga... A Wy jak się czujecie. 2 kg na plusie :D przed nami krzywa cukrowa :(
 
Wrześnióweczki jak się czujecie??? Znacie już płeć maleństwa? U mnie będzie córeczka :blink: Zastanawiam się nad imieniem... ;) z dolegliwości to łapie mnie zgaga i skurcze macicy. Biorę aspargin i rennie bo nic innego nie pomaga... A Wy jak się czujecie. 2 kg na plusie :D przed nami krzywa cukrowa :(
Ja czekam na synusia, będzie Marcel [emoji4] ogólnie czuję się super, gdyby nie mocno wyczuwalne ruchy malucha, to nie czułabym, że w ciąży jestem przy spokojnym trybie życia. Niestety okropnie się męczę, jeżeli tylko mam bardziej zabiegany dzień. Waga póki co w miejscu, jestem na 0. Nie zazdroszczę krzywej, ja na szczęście już jestem po [emoji16]
 
O dziękuję, wypróbuję, bo nie stosowałam ;) u nas prawdopodobnie Martynka (mamy kilka opcji i ciężko się zdecydować :D ). Ruchy też czuję bardzo wyraźnie
U nas był też duży problem z wyborem, bo zupełnie propozycje się nie pokrywały, ale w końcu udało się znaleźć idealną propozycję dla obojga [emoji846]
 
reklama
Do góry