reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Rozwiązanie
U
Wydaje mi się, że nie ma co panikować... w razie czego lekarz skieruje Cię do diabetologa i będziesz sobie kontrolowała cukier kilka razy dziennie.
Na razie jestem dobrej myśli, a odstawienie słodyczy na pewno też wyjdzie mi na dobre [emoji4]
2 kg?! zazdroszczę ja mam termin na 26 września i 7 kg na plusie szok
Wszystko głównie zależy od wagi, z jaką się startuje ciążę [emoji846] ja ważę ponad 90kg przy wzroście 172. Na początku ciąży trochę schudłam, teraz wyrównałam z wagą z przed ciąży, ale mam taki zapas tłuszczyku, że organizm nie musi dodatkowo odkładać już [emoji4] więc jest to bardzo indywidualne
 
reklama
ja przed zajściem 72 kg też przy wzroście 170 cm ,powiem szczerze że po odchudzaniu bo przed warzyłam 82 kg schudłam i zaszłam , ale 3 kg i wrócę do wagi z przed odchudzania ;)
 
ja przed zajściem 72 kg też przy wzroście 170 cm ,powiem szczerze że po odchudzaniu bo przed warzyłam 82 kg schudłam i zaszłam , ale 3 kg i wrócę do wagi z przed odchudzania ;)
Dobre 10kg po ciąży samo zejdzie, więc nie ma co tam się teraz tym przejmować [emoji846] a jak się ogólnie czujesz? Jak ze zmęczeniem u Ciebie?
 
Tak 2 kg dopiero.. ogólnie do 4 miesiąca nie dałam rady jeść, może dlatego ta waga nie jest za duża jeszcze. Ale nadrobimy :D nic się nie martw, po porodzie wszystko zgubisz ;) Fanka BB najważniejsze to znaleźć wspólne rozwiązanie, żeby tak jak mówisz- obojgu pasowało :)
 
Dobre 10kg po ciąży samo zejdzie, więc nie ma co tam się teraz tym przejmować [emoji846] a jak się ogólnie czujesz? Jak ze zmęczeniem u Ciebie?
Czuję się bardzo dobrze ,czasem dopada mnie senność łapie mnie tylko po obiedzie ;) a tak to nie narzeakm nie jestem zmęczona ani nic z tych rzeczy
 
Witaj ma mam termin na 9 wrzesnia i 5 kilo na plusie dzsiaiaj ginekolog doradzil mi zrezygnowac calkiem z slodyczy slodkich napojow lodow .
Właśnie też myślę żeby słodycze ograniczyć do minimum ;) ale u mnie najgorsze że siedzę długo w nocy i koło 23 jestem głodna i jem kolacje , a spać głodna nie umiem iść
 
reklama
Witaj ma mam termin na 9 wrzesnia i 5 kilo na plusie dzsiaiaj ginekolog doradzil mi zrezygnowac calkiem z slodyczy slodkich napojow lodow .
Ja odebrałam tydzień temu wynik krzywej cukrowej i zmartwił mnie wynik po 2 godzinach, więc sama też odstawiłam słodycze. W ostatnim czasie moją główną słabością stały się lody, ktore jadłam niemal codziennie. Wizytę mam w środę, więc zobaczymy, co mój lekarz powie na ten wynik. Znalazłam gdzieś w necie, że granica po 2 godzinach jest do 140, a mój wynik to 142. Natomiast na czczo blisko górnej granicy, ale jeszcze w normie, po godzinie również w normie. Masz może jakieś większe doświadczenie w tym temacie?
 
Do góry