reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny smarujecie się już czymś na rozstępy? Kupiłam sobie wczoraj olejek, w domu przeczytałam że dopiero od 4 miesiąca ciąży jest zalecany...
W pierwszej ciąży rozstępy mnie łaskawie ominely, ale wolę dmuchać na zimne :p
 
Ja też budzę się 2-3 w nocy. Dosłownie na śpiocha idę do łazienki i jak wracam to śpię jak zabita. Mój mąż przez moje nocne wojaże wstaje razem ze mną i idzie do kuchni [emoji14] śmieje się z niego i mówię że pora karmienia;)
 
1016lew gratulacje synka

Ja tez liczę ze poznam płeć 14marca to będzie 14t1d . Tatuś twierdzi ze będzie córka wiec wczoraj jego dziecko dostało pierwszy prezent na dzień kobiet hihi .
Kupił buty ... No rozmiar trochę nie bardzo bo 22 wiec założy po roku- No ale przecież były najmniejsze w sklepie .. ale są urocze
 

Załączniki

  • 83368E77-6E34-40A0-A32A-8F22166C4A11.jpeg
    83368E77-6E34-40A0-A32A-8F22166C4A11.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 101
Ja należę do tych niecierpliwych i bardzo chcialabym się juz dowiedzieć tego 15ego..ale pytam bo słyszałam, że często są pomyłki co do płci z usg w tym tygodniu.. Chociaz osobiście znam dziewczyny, że później sie tylko potwierdziło... [emoji848]

A imiona to dla chlopaka wspólnie chcemy Filipka a dziewczynka jest problem.. Mi bardzo sie podobają Zoja i Konstancja.
Zoja śliczne imię. Też o nim myślę :-)
My wczoraj mieliśmy dyskusję pierwszą ever o imionach. Lekarz powiedział, że będzie na 90% dziewczynka i tego się trzymamy. Ja wiem, że to się może zmienić, ale... Będziemy wtedy myśleć ;-) Nie ma co gdybać.
Mi się podobają trochę inne imiona, a Narzeczonemu klasyki.
U mnie faworytkami od początku były Nina, Zoja, Nela i... Halszka (haha, wiem, wiem...). Narzeczony i o Zoi i Halszce słyszał pierwszy raz. Na Nelę bez entuzjazmu zareagował, a Nina źle mu jakoś kojarzy.
Ale znaleźliśmy złoty środek chyba i będzie Ada (Adrianna), albo Olga.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też się budzę w nocy ale zawsze tylko raz na siku i potem nie mogę zasnąć z 2h.. czy to 3 czy 5 rano:/ masakra
Ale po pierwszym trym macica się trochę podniesie to nie będzie wam się chciało tak sikac ciągle. I to wróci pod.koniec.dopiero [emoji14]

Ann89 polecam Ci nawilżacz powietrza, jak śpię z nawilżaczem to nie mam kataru:)

Justyndziuk mniej się rozglądać [emoji23] czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Nie chce mi się sprzątać- nie widzę syfu[emoji23]

Moja skończy 2 w czerwcu [emoji173]
Ja też tak mam w nocy... Rano czuje się zmęczona jakbym pół nocy nie spała a to tylko siusiu...

Ty mi sie coraz bardziej podobasz kobieto... Ten patent na kurz! [emoji7][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry