reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Tutaj nie ma prenatalnych z usg. Prenatalne są tylko z krwi, nie robią innych, bo ich zdaniem to przez usg badanie nie jest takie pewne jak z krwi, można coś źle zmierzyć, nie zobaczyć dokładnie, zależy jak się dziecko układa. A z krwi jest pewność ponoć 99.5%

Kolejne usg normalne mam dopiero 19 marca. Więc zobaczymy czy coś zobaczy jeśli chodzi o płeć. Ma być dziewczynka. Jak coś się zmieni na pewno tutaj o tym napisze :-)
Ja należę do tych niecierpliwych i bardzo chcialabym się juz dowiedzieć tego 15ego..ale pytam bo słyszałam, że często są pomyłki co do płci z usg w tym tygodniu.. Chociaz osobiście znam dziewczyny, że później sie tylko potwierdziło... [emoji848]

A imiona to dla chlopaka wspólnie chcemy Filipka a dziewczynka jest problem.. Mi bardzo sie podobają Zoja i Konstancja.
 
reklama
@Agnieszka kw nie już na szczęście, chwilami już tylko podplamiam i wiadomo nie żywo, tak lekarz był dzisiaj zadowolony, może wiesz trzymają bo wiedzą, że tutaj na pewno poleżę w domu z córką niekoniecznie :) ale wczoraj miałam ciemne myśli, dzisiaj już się ogarnęłam :)
A jak u Ciebie?
Ja też brudzę taką starą, ciemną krwią. Poprzednio mnie z takim brudzeniem wypuszczali do domu, ale może jednak za wcześnie, skoro po tygodniu wracałam z kolejnym krwawieniem.
 
@jurczux super!!! Zainspirowałas mnie! :D muszę pomyśleć żeby synka zabrać na któreś prenatalne, może bliżej połówkowych ;) ale miałby przeżycie..
@1016lew trzymam kciuki! :)
P.s o mnie tez pamiętajcie, zabierzcie mnie ze sobą na zamknięty :D
P.s2 ale wichura.. a synek znowu niewyraźny. Jeszcze nie zdążył do orzedszkola wrócić po infekcji a tu kolejna się szykuje ^^
 
reklama
Do góry