reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Cześć dziewczyny [emoji16] ja dziś nie mam mocy... Muszę posprzątać dom, ale jakoś nie mam siły [emoji85] pogoda tez straszna :/
Czy wy tez musicie w nocy tak często chodzić do toalety? Budzi mnie niby pełen pęcherz, a jak ide do wc to wyleci kilka kropel i koniec .. [emoji85] dziś z 4 razy w nocy wstawałam [emoji23]
Miałam dzisiaj tak samo, do tego mąż obok tak chrapał że miałam już ochotę starą skarpetką się ratować i syn co jakiś czas się budził bo nos miał zatkany i przeszkadzało mu to w spaniu. Ten katar tak głęboko siedział że osika je wodą morską i wydmuchiwanie nosa nic nie dawało.
 
Ale Wam zazdroszczę tych wizyt[emoji177] Ja swoją mam dopiero 19.03 - te 3 tyg. czekania mnie dobijają [emoji4] plus jest chociaż taki, że usg mam robione ba każdej wizycie [emoji4]

To wizytujemy razem [emoji173]️

Ale pogoda okropna.. dzisiaj wzięłam się w końcu za porządki.
Dziewczyny jak się pozbyć kurzu? Codziennie wycieram i odkurzam i ciagle pełno wszędzie jestem załamana i coraz mniej mi się chce sprzątać
 
Cześć dziewczyny [emoji16] ja dziś nie mam mocy... Muszę posprzątać dom, ale jakoś nie mam siły [emoji85] pogoda tez straszna :/
Czy wy tez musicie w nocy tak często chodzić do toalety? Budzi mnie niby pełen pęcherz, a jak ide do wc to wyleci kilka kropel i koniec .. [emoji85] dziś z 4 razy w nocy wstawałam [emoji23]
Mam to samo :/ budzę się co dwie godziny, a to dopiero 11 tydzień
 
Ja dziś o 13:40 prenatalne [emoji51] stres jest.. a pytanie wszystkie z was co są już po prenatalnych miały usg brzuszne ?
Ja miałam robione przez brzuch i wszystko było już świetnie widać
U mnie starsza 11 kończy w czerwcu...
Co ja mam powiedzieć, pasują na nią moje ciuchy sprzed 3lat 34/36[emoji31] a rozmiar buta ma taki jak jaa[emoji1782]
Moja też 11 kończy, ale w sierpniu, ale ten czas leci, a ja wciąż się czuję młoda i piękna jak za czasów zanim się urodziła [emoji6] a rozmiar buta ma już większy ode mnie, ostatnio dała mi buty z których wyrosła [emoji23]

@Klauduśka23 ja też wstaje do toalety po kilka razy, dzisiaj tylko 2 więc uważam to za prawdziwy sukces [emoji6]
 
To wizytujemy razem [emoji173]️

Ale pogoda okropna.. dzisiaj wzięłam się w końcu za porządki.
Dziewczyny jak się pozbyć kurzu? Codziennie wycieram i odkurzam i ciagle pełno wszędzie jestem załamana i coraz mniej mi się chce sprzątać
Hahaha o kurzu nawet mi nie mów. Powycieram rano a wieczorem znowu jest...

Ja mam wizytę 14 marca [emoji16] wtedy z OM mam 14+0 a z USG 14+4 [emoji39] ciekawe czy lekarz potwierdzi płeć z prenatalnych :)
 
Ja też się budzę w nocy ale zawsze tylko raz na siku i potem nie mogę zasnąć z 2h.. czy to 3 czy 5 rano:/ masakra
Ale po pierwszym trym macica się trochę podniesie to nie będzie wam się chciało tak sikac ciągle. I to wróci pod.koniec.dopiero [emoji14]

Ann89 polecam Ci nawilżacz powietrza, jak śpię z nawilżaczem to nie mam kataru:)

Justyndziuk mniej się rozglądać [emoji23] czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Nie chce mi się sprzątać- nie widzę syfu[emoji23]

Moja skończy 2 w czerwcu [emoji173]
 
reklama
Do góry