reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Asica to na pewno będziesz miała krzywą, oby nie wyszła cukrzyca, życzę Ci tego ;*
Norma do 100 jest i u mnie ale gin mi mówił w poprzedniej ciazy że 90 to już jest dużo.
Też miałam 91, potem na czczo koło 80 ale krzywa robiłam szybciej i tak j nie miałam cukrzycy.
Szybko się przyzwyczaisz do gorzkiej Herbaty;)

Moniczka o kurczę to może jednak jeszcze raz powtórzę na czczo;/

Mitsukurina ja miałam takiego gina w poprzedniej ciazy który mnie mega pilnował żebym nie tyla więcej niż 0,5kg na tydzień. Stresowalo mnie to bardzo bo raz miałam za dużo i nie był zbyt miły, ale dzięki temu przytyłam tylko 12 kg, a po tygodniu wróciłam prawie do swojej wagi po porodzie.

1016lew, justyndziuk super :)

Ann nie wiem ile, nie zwróciłam uwagi bo wszystkie robiłam prywatnie. Nieduzo:)
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt piękne bobaski:),
Ja chodze do luxmedu i u mnie gin ma usg w gabinecie i zawsze mi robi:rolleyes:, nawet jak w piątek byłam na pilnej wizycie u innego to też mi zrobił.:)
Co do glukozy to mi za pierwszym razem też wyszła większa 102:(, ale potem tylko lekko zmodyfikowałam diete i wychodziła 84, 90, więc ok, też nie jadłam wcześniej prawie wcale słodyczy ale za to jadłam bardzo nieregularnie zero śniadan dopiero po pracy a najwięcej na noc i chyba to było przyczyną.
 
Ja też dużo pije i ciągle chce mi się pić a mam wzorowy cukier więc może to jednak trochę objaw ciazy. Tak sobie to tłumaczę.
Ja też kupuję neutralne rzeczy chociaż Pani doktor na prenatalnych konkretnie wskazała że to chłopiec. Zresztą dokładnie zobaczyliśmy odznakę tej "męskości". Powiedziała też że szansa na pomyłkę jest kiedy widać na początku dziewczynkę A potem okazuje się że jednak chłopiec. Zobaczymy jak będzie.
Ja nie czuję ruchów jako takich ale rozciągania/ciągnięcia. Wczoraj nawet lekarka pokazała mi dlaczego - maluch odpycha się nóżkami albo główka od jednej strony i robi pełen obrót...I tak w kółko. Dlatego też ponoć przy ruchliwych dzieciaczkach możemy czuć wieksze nudności czy pobolewania.
 
To super :) odpoczywaj i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin [emoji512][emoji4]
Super wieści [emoji3]

@justyndziuk najważniejsze że wszystko jest dobrze z maluszkiem. Niestety tak świrować będziemy do końca ciąży [emoji6]

@Agnieszka kw ja też życzę wszystkiego naj naj [emoji8] i fajnie że już w domku jesteś. U siebie to u siebie [emoji6]
Dziękuję bardzo za życzenia i za miłe słowa. Mała jest tak podekscytowana tym, że wróciłam, że ciągle biega i co chwilę przychodzi, żeby mnie pocałować. Najmilsze przyjęcie, jakie mogłam mieć, bo trochę obawiałam się focha.
 
reklama
Do góry