reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Gratuluje udanych wizyt piękne bobaski:),
Ja chodze do luxmedu i u mnie gin ma usg w gabinecie i zawsze mi robi:rolleyes:, nawet jak w piątek byłam na pilnej wizycie u innego to też mi zrobił.:)
Co do glukozy to mi za pierwszym razem też wyszła większa 102:(, ale potem tylko lekko zmodyfikowałam diete i wychodziła 84, 90, więc ok, też nie jadłam wcześniej prawie wcale słodyczy ale za to jadłam bardzo nieregularnie zero śniadan dopiero po pracy a najwięcej na noc i chyba to było przyczyną.
kurczę, tez chodzę do luxmedu i lekarz nie na aparatu do usg w gabinecie :(
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt. Wzmozone pragnienie jest w ciazy normalne bo teraz musi sie zwiekszyc ilosc krwi krazacej w organizmie. A ja dzis mam bol glowy cale popoludnie. Wiem ze mozna brac paracetamol ale sie wstrzymalam i tak sie mecze.
 
Gratuluje udanych wizyt. Wzmozone pragnienie jest w ciazy normalne bo teraz musi sie zwiekszyc ilosc krwi krazacej w organizmie. A ja dzis mam bol glowy cale popoludnie. Wiem ze mozna brac paracetamol ale sie wstrzymalam i tak sie mecze.
Jezusie, to tak jak ja, od kilku dni już:c też się bronie przed paracetamolem i tak się męczę:c
 
Mnie też ostatnio głowa boli, może z ciśnieniem jest cos nie halo...
Ja tam ciśnienie mam w okolicach 98/78 więc caly czas bym smacznie spała [emoji16]

Macie dziewuchy może jakieś info na temat skarpetek zluszczajacych do stop? Kupilam sobie dzisiaj zeby miec mieciutkie a tam info ze nie zaleca się dla kobiet w ciąży.. I leżą a przyznam, ze jestem w szoku troszkuu[emoji20]
 
Ja wystarczy ze juz nospe biorę 3 razy dziennie. Jakos sie boje, cisnienie mam 130 na 75, wydaje mi sie raczej normalne? Chociaz zawsze mialam w okolicach 100/60. A 8 mialam ja szczęście wszystkie 4 usuniete zanim zdążyły wyjść, troche sie nacierpiałam ale chociaz teraz mam spokój. W ogóle jutro zapowiada sie super dzien, wizyta, plus dostalismy dzis decyzje kredytową ♡ pewnie za okolo tydzien bedziemy sie juz wprowadzac na nasze, 2 lata na to czekałam ♡
A ja brałam 3 dni pod rząd na wieczór bo mi 8 rośnie[emoji31]
 
Ja wystarczy ze juz nospe biorę 3 razy dziennie. Jakos sie boje, cisnienie mam 130 na 75, wydaje mi sie raczej normalne? Chociaz zawsze mialam w okolicach 100/60. A 8 mialam ja szczęście wszystkie 4 usuniete zanim zdążyły wyjść, troche sie nacierpiałam ale chociaz teraz mam spokój. W ogóle jutro zapowiada sie super dzien, wizyta, plus dostalismy dzis decyzje kredytową ♡ pewnie za okolo tydzien bedziemy sie juz wprowadzac na nasze, 2 lata na to czekałam ♡

Super , gratuluję pozytywnej decyzji kredytowej :)
 
reklama
Kurczę, jak to jest, ze wam wyskakują te ósemki? Chodzi o młode dziewczyny tylko, tak? Bo mi wyskoczyła wszystkie 4, gdy mialam 24 lata i nawet nie zauważyłam.
 
Do góry