reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Kurczę, jak to jest, ze wam wyskakują te ósemki? Chodzi o młode dziewczyny tylko, tak? Bo mi wyskoczyła wszystkie 4, gdy mialam 24 lata i nawet nie zauważyłam.
Ja w tym roku 26. Też nie zauważyłam jak mi dwie wyszły, tyle że szybko się zepsuły i to już zauważyłam [emoji16]
 
reklama
Mi prawdopodobnie nigdy by nie urosly, zamiast w pionie do góry byly poziomo ulozone, doslownie na reszte zębów, co niestety skutkuje krzywymi zebami :( na szczescie nie bardzo i tylko na dole. Smieje sie jak narzeczonego ugryze ze "ptaszki odbijam". Wiecie jak sie kiedys za dziecka ptaszki na niebie rysowalo :D
Kurczę, jak to jest, ze wam wyskakują te ósemki? Chodzi o młode dziewczyny tylko, tak? Bo mi wyskoczyła wszystkie 4, gdy mialam 24 lata i nawet nie zauważyłam.
 
Mnie te ósemki nijak nie chciały się w ustach zzmieścić. Dwie na dole były tak wredne, że wyrastały, po czym się chowały. A za jakiś czas znowu wychodziły, za każdym razem przebijając dziąsło od nowa. Wreszcie jedna się popsuła, więc ją wyrwałam. Z kolejną nie czekałam, aż się zepsuje, tylko wyrwałam zdrową i mam spokój. Za to u góry jedna wyrosła w tym czasie, kiedy zepsuła się siódemka, więc siódemka poszła do wyrwania, przez co zrobiło się miejsce na ósemkę. A przy ostatniej ząbkowałam razem z córką i podkradałam jej Dentinox. Pomagało :)
 
Mnie te ósemki nijak nie chciały się w ustach zzmieścić. Dwie na dole były tak wredne, że wyrastały, po czym się chowały. A za jakiś czas znowu wychodziły, za każdym razem przebijając dziąsło od nowa. Wreszcie jedna się popsuła, więc ją wyrwałam. Z kolejną nie czekałam, aż się zepsuje, tylko wyrwałam zdrową i mam spokój. Za to u góry jedna wyrosła w tym czasie, kiedy zepsuła się siódemka, więc siódemka poszła do wyrwania, przez co zrobiło się miejsce na ósemkę. A przy ostatniej ząbkowałam razem z córką i podkradałam jej Dentinox. Pomagało :)
W ciąży podobno lubią wychodzić przez zmiany hormonalne. Tak google piszą hehe...szwagierce też wychodziła w 1 ciąży, mi niestety w drugiej[emoji31] dentose,pt A jak narazie pomaga więc jakoś żyje[emoji16]
 
@Klaudia278 mialam to samo z zębami.. Teraz noszę aparat od 8msc i zero sladu po ptaszkach[emoji16]
8 mi powychodzily dopiero jak mialam usunięte 6 bo wcześniej i tak juz mało miejsca bylo...
 
Mi 8 wyszły pare lat temu 3 bez objawowo , ale przy jednej to się nacierpiałam:( mam wszystkie do tego czasu, ale żałuje że dolnych nie usunełam po mi trochę zęby skrzywiły:(.
Kto dziś wizytuje? Ja mam o 12.40 trochę stresik jest, ale mam nadzie że będzie ok bo u wszystkich takie dobre wiadomości.
 
@Madeline86 robilam już teraz bo mialam cukrzyce w poprzedniej ciąży poza tym moja gin mocno zapobiegliwa ;)

Mi jak 8 wyrosły to dla górnych zębów super bo mialam przerwe między jedynkami i mi sie zeszła ale dolne mialam prościutkie to mi jednego wypchnęło do tyłu i mam krzywe :/

Gratuluję wczorajszych udanych wizyt szczególnie tych bardziej stresujących! I trzymam kciuki za dzisiejsze!
 
No mi 8 do policzka wychodzi dolna...ehh..5 marca się umówiłam do dentysty na 13.00 a na 17.00 do ginka[emoji23] fajny dzień będzie hehe

Gratuluję samych dobrych wieści z wczorajszych wizyt!!! Jak narazie chłopaki rządzą hehe

Miłego dnia[emoji3]
 
Mi 8 zaczęły wychodzić jak miałam 19 lat i jeszcze całkiem nie wyszły. Co roku na wiosnę dają o sobie znać.
Powodzenia na wizytach. Czekamy na dobre wieści [emoji106]
 
reklama
Ja nie wytrzymuje w przyszłym tyg sie zapisuje do dentysty i wyrywam to dziadostwo :p naczytałam sie że można jeszcze spytam lekarza na wizycie i mam nadzieje na zielone światło tymbardziej że jeden ząb mi sie lekko krzywi :/

Ja jutro o 9 w koncu USG doczekałam sie!!!
 
Do góry