reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Jak się dowiedziałam to byłam przerażona... W sumie dalej jestem, ale drugi dzień jem to co jadłam wcześniej, a cukry wszystkie w normie. Jem tylko trochę częściej, cały czas o stałych porach no i odstawiłam słodycze całkowicie i nie słodzę herbaty.
Ja słodycze jem sporadycznie. Nie ciągnie mnie w ogóle. Tylko ten cukier do herbaty, ale jakoś się przyzwyczaję.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży miałam 92 , robiłam krzywą i nie wyszła cukrzyca;)

Teraz za to żeby było śmieszniej wyszło mi 101, później 93. Teraz znowu mam powtórzyć tylko juz mam sie nie objadac [emoji23]i wtedy doktorka podejmie decyzję czy krzywą robić też tak szybko
Ja się zastanawiam czy nie poruszyć tematu z lekarzem i nie zrobić tej krzywej jeszcze raz, bo co mierze, to cukry są w normie. Może to było spowodowane nagłym stresem, bo nie miał kto z moim synem w międzyczasie skoczyć do lekarza bo jak próbowałam się dodzwonić do przychodni to nagle jedyny termin za 20 min a ja miałam jeszcze 2h do odsiadki w diagnostyce... A syn miał zapalenie oskrzeli. Jak myślicie? Mogło skoczyć?
 
Ja się zastanawiam czy nie poruszyć tematu z lekarzem i nie zrobić tej krzywej jeszcze raz, bo co mierze, to cukry są w normie. Może to było spowodowane nagłym stresem, bo nie miał kto z moim synem w międzyczasie skoczyć do lekarza bo jak próbowałam się dodzwonić do przychodni to nagle jedyny termin za 20 min a ja miałam jeszcze 2h do odsiadki w diagnostyce... A syn miał zapalenie oskrzeli. Jak myślicie? Mogło skoczyć?
Możesz porozmawiać z lekarzem czy to mogło mieć wpływ
 
Możesz porozmawiać z lekarzem czy to mogło mieć wpływ
Cały tydzień starałam się unikać niektórych rzeczy wszystko ważyłam i wgl i nie przekroczyło norm, a dziś stwierdziłam, że spróbuję zjeść tak jak jadłam przed ciążą i normy nie przekraczają nawet 100 a na czczo 88 miałam.
 
Hey ja po zabiegu jestem z córką po przebudzeniu się dostała szału nie mogłam jej uspokoić od godziny śpi bo tata przyjechał mnie zastąpił na obiad i pojechał czekam aż wstanie :)
 
reklama
Jeju ja zawsze panikuje, ale wole dmuchać na zimne. [emoji173]️ wszystko jest w porządku!
IMG_0904.JPG
 
Do góry