reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Mi właśnie wyszła w szpitalu 92, jak robiłam badania w sobotę to wyszła mi 88 ale zapomniałam że idę na badania i jadłam owoce wieczorem. I nie wiem czy powtarzać.. bo lekarz mi nie zlecił żadnych badań teraz więc nie musiałabym się kluc.
Dziewczynki a ile u was kosztuje glukoza w laboratorium? Mi wyszło 97 czyli na granicy a mój lekarz stwierdził tylko że lekko podwyższona :/ za tydzień robię badania więc i tą gluzkoze na własną rękę bym zrobiła
 
reklama
Super wieści [emoji3]
Dziewczyny ja już po wizycie,wszystko dobrze, maluch ma już prawie 6cm, ciezko było zmierzyć bo schował się i ciezko było go zobaczyć ;) prenatalne mam na 9 marca ;)

@justyndziuk najważniejsze że wszystko jest dobrze z maluszkiem. Niestety tak świrować będziemy do końca ciąży [emoji6]

@Agnieszka kw ja też życzę wszystkiego naj naj [emoji8] i fajnie że już w domku jesteś. U siebie to u siebie [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki a ile u was kosztuje glukoza w laboratorium? Mi wyszło 97 czyli na granicy a mój lekarz stwierdził tylko że lekko podwyższona :/ za tydzień robię badania więc i tą gluzkoze na własną rękę bym zrobiła
W alab kosztuje 12 zł, a pakiet 3 badań na krzywą 32 zł.
 
Dziewczynki a ile u was kosztuje glukoza w laboratorium? Mi wyszło 97 czyli na granicy a mój lekarz stwierdził tylko że lekko podwyższona :/ za tydzień robię badania więc i tą gluzkoze na własną rękę bym zrobiła
Spokojnie możesz kupić klukotest w aptece już rozpuszczony. Ja trafiłam akurat na smak coli.
 
Spokojnie możesz kupić klukotest w aptece już rozpuszczony. Ja trafiłam akurat na smak coli.
Najpierw zrobię ponownie glukozę na czczo i zobaczę jaki wynik będzie, bo też ostatnio dzien przed badaniem sobie trochę pofoglowałam [emoji85] i może dlatego też taki wylynik wyszedł [emoji6] jak dalej będzie wysoki to wtedy zrobię krzywą. Rany w ciąży z synem fiklam babeczkom w laboratorium po wypiciu tego obrzydlistwa[emoji23]
 
reklama
Do góry