reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Dzięki za odpowiedzi. Mam nadzieje że dziś zrobi mi USG bo poprzednio nie robiła. Umówiłam sie też do innego lekarza ze szpitala w którym chce rodzić,zobaczymy jaki on będzie,.ale wizyta dopiero 27.02.
 
reklama
Ja też mam dylemat co do prenatalnych bo wiem dokładnie kiedy zaszłam w ciążę, inaczej to byłoby niepokalane poczęcie a na usg wyszło dziecko 5dni młodsze... I nie wiem czy to błąd pomiarów czy o co chodzi [emoji849]
Może być, na tym etapie źle zmierzy i masz tydzień różnicy np ;)
 
A ja dalej w szpitalu. Dziś miałam drugi raz robiona krzywa cukrową. Kompletnie tego nie rozumiem mam kartkę ze swoimi pomiarami zazwyczaj powyżej normy. Dziś na czczo 101. Tak samo w karcie ciazy miałam wpisane wyniki z ostatniej krzywej. Ciśnienie dalej wysokie, bol głowy przeszedł po kroplowce. Jutro miałam mieć wizytę u diabetologa na którą czekam 3 tygodnie i chyba nic z tego. A dieta cukrzycowa w szpitalu? Nie istnieje
 
Ja tu bardziej myślę o pomierzeniu innych rzeczy[emoji16] na płeć za szybko, ale spokojnie kiedyś się dowiem hehe
A ty kiedy masz?
Ja mam tydzień po Tobie 21 lutego ostatnio jak byłam to dzidziuś był równiutki z usg jak z dnia miesiączki. Także tez nie wiem czy określi już płeć ale wierze ze coś tam już powie
 
A ja dalej w szpitalu. Dziś miałam drugi raz robiona krzywa cukrową. Kompletnie tego nie rozumiem mam kartkę ze swoimi pomiarami zazwyczaj powyżej normy. Dziś na czczo 101. Tak samo w karcie ciazy miałam wpisane wyniki z ostatniej krzywej. Ciśnienie dalej wysokie, bol głowy przeszedł po kroplowce. Jutro miałam mieć wizytę u diabetologa na którą czekam 3 tygodnie i chyba nic z tego. A dieta cukrzycowa w szpitalu? Nie istnieje
pewnie chleb z maslem i serem albo parowka dostajesz, biedna?
 
Ja w grudniu miałam monitoring więc dokładnie wiem kiedy doszło do zapłodnienia :) staraliśmy się już 9 mc i zaczełam się martwić. Tym bardziej, że w wcześniejszą ciąże którą poroniłam zaszłam w 2 cyklu.
Jutro mam wizyte i się bardzo denerwuje :unsure: to będzie 9+6, a w tym czasie ostatnio poroniłam, dodatkowo objawy od paru dni bardzo się wyciszyły, chyba oszaleje do jutra :o:o.
 
A ja dalej w szpitalu. Dziś miałam drugi raz robiona krzywa cukrową. Kompletnie tego nie rozumiem mam kartkę ze swoimi pomiarami zazwyczaj powyżej normy. Dziś na czczo 101. Tak samo w karcie ciazy miałam wpisane wyniki z ostatniej krzywej. Ciśnienie dalej wysokie, bol głowy przeszedł po kroplowce. Jutro miałam mieć wizytę u diabetologa na którą czekam 3 tygodnie i chyba nic z tego. A dieta cukrzycowa w szpitalu? Nie istnieje

Oj biedna jesteś, ja też miałam robioną krzywą bo pierwsze badanie glukozy wyszło 102, ale juz krzywa wyszła dobrze i cukier wtedy na czczo 83, diabetolog mi powiedział, że nie diagnozuje cukrzycy ale zapobiegawczo mam być na diecie i raz w mc robić glukoze na czczo. Mam nadzieje że to wystarczy i będzie ok.
 
reklama
To wychodzi na to, że tylko ja nie byłam jescze u lekarza? [emoji848] W tej ciąży jakoś spokojniej podchodzę do tego - termin na wizytę za 2,5 tygodnia - spoko, poczekam. W poprzedniej ciąży w tym czasie już byłam chyba u 3 lekarzy, a betę 5 razy badalam. [emoji6]
 
Do góry