reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Moja szwagierka tak właśnie zaliczyła wpadkę że miała ostatni dzień okresu i powiedziała do chlopaka że spoko nie muszą się zabezpieczać [emoji23][emoji23][emoji23] więc wiecie 100% metoda to tylko szklanka wody zamiast [emoji28]

@jurkovska Ty musisz poczekać, ja mam prenatalne 22.03 [emoji28]

Wpadke to by zaliczyli jakby antykoncepcja zawiodla [emoji39]
 
reklama
wyjdę na ignorantke moze, ale to tak mozna w ogóle tuz przed okresem zajsć w ciążę? :)
Oczywiście, owulacja się przesuwa i wystarczy [emoji39] wyzsza matematyka [emoji39] Tak swoją drogą jeżeli ktoś decyduje się na uprawianie miłości bez zabezpieczenia i jeszcze dodatkowo do pełna... To ja nie jestem w stanie tego zrozumieć jak można później powiedziec, że to wpadka. [emoji849]
 
Mari19 haha dobry początek znajomości:D

Ja będę mieć gdzieś za miesiąc prenatalne, jeszcze nie mam terminu bo mi kazali przyjechać z tymi dokumentami żeby mieć darmowe prenatalne. Ale powiedzieli zw spokojnie będzie termin bo mają kilku.lekarzy:)
 
Czyli kto ma już prenatalne w przyszłym tygodniu?
@jurkovska i kto jeszcze? Ja dopiero za 4 tygodnie :( i na płeć może być za szybko jeszcze. Szczerze to nie spotkałam jeszcze nikogo kto by się dowiedział o płci w 12 tyg tak żeby byś pewnym :p ale może któraś z was bedzie pierwsza :D ja na to nie licze :) myślę że po 14tyg już można się spodziewać wieści.
Koleżanki dwie tak miały że niby im gadali że dziewczynki na prenatalnych a potem zdziwienie bo chłopaki były :D tak szybko to wygląda podobnie jeszcze :)
Ja też dopiero 13 marca :(
 
@Mama1990 ja mam prenatalne jutro na 13.20 (11+0 i się zastanawiam czy będzie cokolwiek widac, ale tak mnie baba zapisała to jakby co będzie na nią), dzisiaj wizyta u mojego ginka [emoji16]
 
Jeju ja dopiero 19 marca mam prenatalne. Zazdroszczę Wam tych terminów [emoji39] trzymam kciuki za wasze siusiaki! Tez liczę na siusiora między nogami [emoji5]
 
reklama
Do góry