reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@Paula1986.. będzie do dobrze, nie ma co się stresować na zapas :)

@Paula2019 jesteś w szpitalu ze względu na cukrzycę i nadciśnienie czy powód jest jakiś inny? Na czym polega dieta cukrzycowa w ciąży? Pytam ponieważ mam znajomą, która przed ciążą chorowała na cukrzycę, w ciąży była pod stałą opieką diabetologa i przyjmowała regularnie insulinę, a mąż dosłownie dzień w dzień dokarmiał ją fast foodami tłumacząc się tym, że żona jest w ciąży i ma zachcianki.

@martyna499 który tydzień będzie gdy pójdziesz do lekarza? Ja mam odwrotnie, do pierwszej ciąży podchodziłam bardzo lajtowo, u lekarza po raz pierwszy byłam w 9 tygodniu, teraz ciągle panikuję i obchodzę się z sobą jak z jajkiem, a do lekarza biegałabym non stop byle by tylko wiedzieć, że z małym wszystko ok. Chciałabym już czuć kopniaki, zawsze to człowiek bardziej spokojny wtedy

@Agnieszka kw świetna wiadomość, na pewno wszystko będzie dobrze :)
 
@Kattee ze względu na ból głowy i wysokie cisnienie, cukrzyca została dopisana o tak. Dużo warzyw nierozgotowanych chude wędliny, zero słodyczy, zero mięsa w panierce, ciemny chleb, ja np nie mogę nabiału bo cukier wysoki.
 
Chodzi mi o to że ja chodzę prywatnie mam dobrego specjalistę który prowadzi moja ciążę ale badania prywatnie kosztują bardzo dużo i chciałam spróbować iść na NFZ by lekarz mi wypisał skierowanie na badania i by wykonać je w ramach NFZ w końcu słyszałam że dużo kobiet tak robi i nie mają z tym problemu ponoć prowadzący lekarz prywatnie także o tym wie i nic nie mówi nie ma nawet przeciwskazan do tego
 
reklama
Chodzi mi o to że ja chodzę prywatnie mam dobrego specjalistę który prowadzi moja ciążę ale badania prywatnie kosztują bardzo dużo i chciałam spróbować iść na NFZ by lekarz mi wypisał skierowanie na badania i by wykonać je w ramach NFZ w końcu słyszałam że dużo kobiet tak robi i nie mają z tym problemu ponoć prowadzący lekarz prywatnie także o tym wie i nic nie mówi nie ma nawet przeciwskazan do tego
Tak, moja kolezanka tak robi. Nie chce (ja tez bym nie chciala) wydawac na badania kilkaset zlotych dodatkowo co miesiac czy co dwa. Ale ile sie nastoi w kolejkach to jej. Mnie by to zabiło.
 
Do góry