reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja mam prenatalne tez dopiero w marcu, 15ego...12tydz+3dni.. Boziu daj siuraka[emoji7][emoji23]
A dzisiaj wkoncu wizyta Aaaaa[emoji3526][emoji3526][emoji3526][emoji3526]
 
reklama
Dziewczyny które miały tak dziwnie owulację tuż po okresie lub tuż przed to jak Wam liczą termin prenatalnych? Wg USG wcześniejszego czy wg miesiączki? Ja się ciągle tym stresuje bo bez kitu kompletnie nie pamiętam kiedy ten okres miałam ostatnio. No gdzieś w grudniu... No nie wiem jak to się stało że jestem w ciąży [emoji23] tak rozmawialiśmy z mężem że nie mamy pojęcia, święta nie, sylwester nie... A grudzień taki załatany miałam, dużo roboty, młoda chora że jeździłam z nią po lekarzach. Niepokalane poczęcie w tym całym zawirowaniu [emoji23]

Ja dziś wizytuje na 18. Kto jeszcze? Wszystkie badania w normie na szczęście, trochę limfocyty poniżej normy.
 
Dziewczyny które miały tak dziwnie owulację tuż po okresie lub tuż przed to jak Wam liczą termin prenatalnych? Wg USG wcześniejszego czy wg miesiączki? Ja się ciągle tym stresuje bo bez kitu kompletnie nie pamiętam kiedy ten okres miałam ostatnio. No gdzieś w grudniu... No nie wiem jak to się stało że jestem w ciąży [emoji23] tak rozmawialiśmy z mężem że nie mamy pojęcia, święta nie, sylwester nie... A grudzień taki załatany miałam, dużo roboty, młoda chora że jeździłam z nią po lekarzach. Niepokalane poczęcie w tym całym zawirowaniu [emoji23]

Ja dziś wizytuje na 18. Kto jeszcze? Wszystkie badania w normie na szczęście, trochę limfocyty poniżej normy.

Wg usg mam liczone.
 
Hey czy któraś z was miała doczynienia z globulkami macmiror complex 500?? Lekarz mi je przepisał na zapalenie a czytam że w 1 trymestrze nie można ich stosować i teraz się boję naprawdę nie wiem co mam robić :(
 
No nie wiem jak to się stało że jestem w ciąży [emoji23] tak rozmawialiśmy z mężem że nie mamy pojęcia, święta nie, sylwester nie... A grudzień taki załatany miałam, dużo roboty, młoda chora że jeździłam z nią po lekarzach. Niepokalane poczęcie w tym całym zawirowaniu [emoji23]

U mnie to samo, grudzień był koszmarnym miesiącem, w którym nie mieliśmy nawet czasu po tyłku się podrapać. Nie mam pojęcia kiedy i jak udało się nam w tym całym szaleństwie zmajstrować dziadziusia. Czekałam na styczeń jak na wybawienie, mieliśmy zacząć się starać od nowego roku, a tu taka niespodzianka
 
Dziewczyny które miały tak dziwnie owulację tuż po okresie lub tuż przed to jak Wam liczą termin prenatalnych? Wg USG wcześniejszego czy wg miesiączki? Ja się ciągle tym stresuje bo bez kitu kompletnie nie pamiętam kiedy ten okres miałam ostatnio. No gdzieś w grudniu... No nie wiem jak to się stało że jestem w ciąży [emoji23] tak rozmawialiśmy z mężem że nie mamy pojęcia, święta nie, sylwester nie... A grudzień taki załatany miałam, dużo roboty, młoda chora że jeździłam z nią po lekarzach. Niepokalane poczęcie w tym całym zawirowaniu [emoji23]

Ja dziś wizytuje na 18. Kto jeszcze? Wszystkie badania w normie na szczęście, trochę limfocyty poniżej normy.
To licz mniej więcej wg USG...najdokładniej:) u mnie ostatnio dzidzia była tydzień do przodu i tak się na prenatalne umawiałam, ale minęły 3 tyg więc może być różnie;)
 
Ja też mam dylemat co do prenatalnych bo wiem dokładnie kiedy zaszłam w ciążę, inaczej to byłoby niepokalane poczęcie a na usg wyszło dziecko 5dni młodsze... I nie wiem czy to błąd pomiarów czy o co chodzi [emoji849]
 
Hey czy któraś z was miała doczynienia z globulkami macmiror complex 500?? Lekarz mi je przepisał na zapalenie a czytam że w 1 trymestrze nie można ich stosować i teraz się boję naprawdę nie wiem co mam robić :(

Nie można stosować go doustnie w I trymestrze, z błon śluzowych nie przedostaje się do krwi i nie zaszkodzi dzidziusiowi. Możesz tez poprosić gina o inny lek, skoro masz obawy :)
 
reklama
@jurczux jaa na 12[emoji16]

@Kattee u nas tak samo... Staranka mialy zacząć się po styczniowej @..ale w sylwestra emocje wzięły górę [emoji23], zeby bylo smieszniej robiłam testy owu cały czas i wychodzily 2blade kreski(negatywny).. Nawet w samego sylwestra zrobilam ok 17ej...a w nowy rok po balu sylwestrowym przytulanko i jak juz wstalam w poludnie to zrobilam znowu test owu i 2 grube krechy wyszly... Odrazu wiedziałam, że będzie [emoji23]
 
Do góry