reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja biorę tylko kwas foliowy. Na witaminy się nie zdecydowałam, lekarz też mówi że nie jest to konieczne. Mam dbać o dietę, codziennie pije sobie jakieś mixy warzywno owocowe plus jakieś dodatki tłuszczowe.
Ja tez tylko kwas foliowy :) nie wiem czy do dobrze, ale lekarz powiedział, że narazie wystarczy
 
reklama
Ja biore jakiś mega vitaminer prenatal czy coś takiego - mąż.ki kupił jak się dowiedział [emoji4] sprawdzałam u Pana Tabletki i też ma wszystko, choć chyba będę brała Pregna Plus tak jak w poprzedniej. ginekolog u której byłam teraz mówi że nie trzeba brać żadnych witamin tylko kwas foliowy ale z tego co wiem to powinno się suplementowac też jod, dha i witaminę D szczególnie w tym okresie zimowym.
 
Paula to nie wjst tak ze ta krew poleci sama. To jest maleńkie ukłucie wiec wyciśnij z palca jak nie leci i powinnaś ie udać. A może masz jakaś igle tępą
U mnie leciała sama krew, sporadycznie wyciskalam, ale to było daremne, bo wtedy było jej za mało i pomiar był błędny. Poza tym igły przecież są jednorazowe, któraś byłaby w końcu ostra.
 
Dziewczyny, jako że wczoraj robiłam te wszystkie badania, powoli docierają do mnie wyniki. Dziś np. dotarła wiadomość, że mam toksoplazmozę. Spotkała się któras z was z tym paskudztwem?
 
Dziewczyny, jako że wczoraj robiłam te wszystkie badania, powoli docierają do mnie wyniki. Dziś np. dotarła wiadomość, że mam toksoplazmozę. Spotkała się któras z was z tym paskudztwem?
Że masz? Teraz ? [emoji33]

Podaj wyniki badań:) może coś źle interpretujesz
 
reklama
Pewnie, że wszystko się może wydarzyć:) nie biorę pod uwagę tego,że coś może pójść nie tak... bardziej nie spieszy mi sie z tego względu.... że siostra Tz stara się już długo, po poronieniu... brat Tz z narzeczoną też się starają [emoji849] jakieś mają problemy... I co mam stanąć przed nimi i ogłosić radosną nowinę? [emoji13] A wiem, że jak teściowej powiemy to zaraz wszyscy będą wiedzieć:) Dlatego jeszcze czekamy... prędzej czy później wszyscy się dowiedzą [emoji5]
Lovi a ja uważam że przeżyliście to co przeżyliście i macie prawo ogłosić teraz całemu światu swoje szczęście teraz.

U mnie w pracy widzą bo na L4 jestem. Nasi rodzice wiedzą, przechodziliśmy w poprzednich ciążach nie mówienie i wiem jak mojej mamie i teściowej było smutno jak dowiedziały się po fakcie że byłam w ciąży ale niestety się nie udało. Teraz obie nasze mamy mocno trzymają kciuki za wnusie/wnusia ;)
Nie powiedzieliśmy jeszcze synowi, 14lutego mam kolejną wizytę, jak dalej będzie dobrze to mu powiemy że będzie starszym bratem
 
Do góry