reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

A jak planujecie pracować? Ja mam swoją firmę i praktycznie pracuję sama, teraz będę zatrudniać osobę do pomocy. Trochę się boję jak to będzie bo firma opiera się totalnie na mnie i nie wiem co będzie jak zniknę na jakiś czas ;/
Fakt faktem chcę pracować tak długo na ile będę się dobrze czuła.

Wczoraj przyszły do mnie książki "ciążowe" mam co czytać ;p
Ja bym chciała już pojsc na L4, ale pewnie popracuje do końca roku szkolnego.
 
reklama
Dziewczyny jakie bierzecie suplementy?
Ja teraz biorę Doppel Herz aktiv Mama premium - 2 kapsułki na dobę, jest tam wszystko co potrzebne.

Trafiłam na świetny artykuł na blogu PAN TABLETKA i tam była dokładna analiza składu pod kątem postaci substancji i jej przyswajalności w suplementach ciążowych. Polecam jeśli jeszcze nic nie wybrałyście.
 
Dziewczyny jakie bierzecie suplementy?
Ja teraz biorę Doppel Herz aktiv Mama premium - 2 kapsułki na dobę, jest tam wszystko co potrzebne.

Trafiłam na świetny artykuł na blogu PAN TABLETKA i tam była dokładna analiza składu pod kątem postaci substancji i jej przyswajalności w suplementach ciążowych. Polecam jeśli jeszcze nic nie wybrałyście.
Skoro jest wszystko co potrzebne to super :) Ja biorę femibion :)
 
Dory nie wiem jaki ma skład prenatan Duo ale Femibion ma wszystko dla kobiety w ciąży, w tym kwas foliowy. Femibion jest też w dwóch wersjach Femibion 1 do 12tyg, a potem Femibion 2 z dostosowanym składem. Ja już nic więcej nie biorę [emoji4]
 
Prenatan uno, to ten do 12 tygodnia ciąży :)
Tak, tak, ma kwas foliowy, przepisał mi go lekarz. Po prostu myślałam, że bierzecie i to, i jakieś dodatkowe.
 
Więc myślę że nic więcej nie trzeba. Ja w poprzedniej ciąży tylko Femibion brałam i lekarz mówi, że jest ok. Ważne są też kwasy DHA i te są w Femibion 2
 
Dziewczyny, a jak poinformowaliście najbliższych w ogóle? Albo jak planujecie? Jakoś fajnie/w szczególny sposob, czy po prostu "Mamo, tato, jestem w ciąży"?
 
reklama
Do góry