reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja biorę tylko kwas foliowy. Na witaminy się nie zdecydowałam, lekarz też mówi że nie jest to konieczne. Mam dbać o dietę, codziennie pije sobie jakieś mixy warzywno owocowe plus jakieś dodatki tłuszczowe.
 
reklama
Ja tez mam firme. Pracuje sama. Nie bede rezygnować. Bede pracowac póki moge na macierzynskim tez jakos to poukladam. Pewnie zwołanie obroty ale cos robic musze.
A jak planujecie pracować? Ja mam swoją firmę i praktycznie pracuję sama, teraz będę zatrudniać osobę do pomocy. Trochę się boję jak to będzie bo firma opiera się totalnie na mnie i nie wiem co będzie jak zniknę na jakiś czas ;/
Fakt faktem chcę pracować tak długo na ile będę się dobrze czuła.

Wczoraj przyszły do mnie książki "ciążowe" mam co czytać ;p
 
Ja na l4 jestem od dwóch tygodni. Jedno to to ze pojawiły się 3razy plamienia. Dwa to Pracuje w przedszkolu jako nauczyciel wspomagający w najmłodszej grupie i mam pod opieką chłopca z zespołem downa, który lubi bić. Dodatkowo była u nas ostra jelitówka i to skłoniło mnie do decyzji ze nie warto ryzykować. Mój gin tez jest zdania ze zbyt duże skupisko chorób i niestety ale 2.5latki potrzebują dużo czułości, przytulania, pomocy przy czynnościach higienicznych.
 
Ja na brzuch i piersi smaruje olejek Lirene Będę Mama. W poprzedniej ciąży stosowałam Bielende Sexy mama i zwykła oliwkę bambino. Nie wiem czy to geny czy to ale nie mialam i nie mam rozstepow [emoji4] teraz akurat mi się ten olejek na promocji trafił to kupiłam [emoji4]
 
Dziewczyny, a jak poinformowaliście najbliższych w ogóle? Albo jak planujecie? Jakoś fajnie/w szczególny sposob, czy po prostu "Mamo, tato, jestem w ciąży"?
My na dzien babci i dziadka dalismy laurki które robiła córka z podpisem kochamk cie babciu, dziadku Hania iiiiii....
No i tyle :)
W pierwszej ciazy tesciowa miala urodziny więc dostala pudelko z mini bucikami.
 
@martoosia04 my tak samo zrobiliśmy. Powiedzieliśmy przy pierwszej okazji. Moi rodzice pilnowali synka jak jechaliśmy na pierwsza wizytę lekarska. Mieszkamy blisko obojga rodziców i widujemy się często, nie da się nic ukryć :) ostatnio teście nie wiedzieli o ciąży biochemicznej i o tym co przeżywaliśmy i nie było to dobre dla nikogo. A ja musiałam zaciskać zęby zeby nie wybuchnąć płaczem przed nimi. W końcu i tak powiedzieliśmy po fakcie bo się dopytywali czemu się tak zachowujemy dziwnie..
 
Dziewczyny mam pytanko, czy stosujecie coś na brzuszek, w sensie zeby rozstępów nie było.
Jeszcze nic :D tak planowałam zacząć od 4 miesiąca.

Dziewczyny, a jak poinformowaliście najbliższych w ogóle? Albo jak planujecie? Jakoś fajnie/w szczególny sposob, czy po prostu "Mamo, tato, jestem w ciąży"?
Przyjaciółkom po prostu powiedziałam, a rodzice dostali ładną drewnianą skrzyneczke, w której w środku była koperta ze zdjęciem USG. :)
 
My zrobimy obiad dla Rodziców jednych i drugich, Mąż pewnie Mamusie poczęstuje likierkiem i wzniesiemy toast [emoji6]
A reszcie Rodziny jakoś przy okazji też powiemy że rodzina się powiększa [emoji4]
 
Olix gratuluje.
Ja się tak boje czy Wszytsko Ok. Teraz tak myśle ze niska miałam ta betę na tle waszych :( objawowo nie mam żadnych... niech już będzie piątek
A jak planujecie pracować? Ja mam swoją firmę i praktycznie pracuję sama, teraz będę zatrudniać osobę do pomocy. Trochę się boję jak to będzie bo firma opiera się totalnie na mnie i nie wiem co będzie jak zniknę na jakiś czas ;/
Fakt faktem chcę pracować tak długo na ile będę się dobrze czuła.

Wczoraj przyszły do mnie książki "ciążowe" mam co czytać ;p
Jakie zamówiłaś? Może skorzystam :p
 
reklama
Ja tez mam firme. Pracuje sama. Nie bede rezygnować. Bede pracowac póki moge na macierzynskim tez jakos to poukladam. Pewnie zwołanie obroty ale cos robic musze.
Ja również mam własną firmę i szczerze mówiąc jestem przerażona jak to będzie jak już młode się urodzi, bo z dwójką małych dzieci na pewno będzie bardzo ciężko. Nie chce zamykać, ale nie wiem czy nie zawieszę na kilka miesięcy, bo wiem jak wyglądały pierwsze miesiące z córką...
 
Do góry