reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja biorę tylko kwas foliowy. Na witaminy się nie zdecydowałam, lekarz też mówi że nie jest to konieczne. Mam dbać o dietę, codziennie pije sobie jakieś mixy warzywno owocowe plus jakieś dodatki tłuszczowe.
Ja tez tylko kwas foliowy :) nie wiem czy do dobrze, ale lekarz powiedział, że narazie wystarczy
 
reklama
Ja biore jakiś mega vitaminer prenatal czy coś takiego - mąż.ki kupił jak się dowiedział [emoji4] sprawdzałam u Pana Tabletki i też ma wszystko, choć chyba będę brała Pregna Plus tak jak w poprzedniej. ginekolog u której byłam teraz mówi że nie trzeba brać żadnych witamin tylko kwas foliowy ale z tego co wiem to powinno się suplementowac też jod, dha i witaminę D szczególnie w tym okresie zimowym.
 
Paula to nie wjst tak ze ta krew poleci sama. To jest maleńkie ukłucie wiec wyciśnij z palca jak nie leci i powinnaś ie udać. A może masz jakaś igle tępą
U mnie leciała sama krew, sporadycznie wyciskalam, ale to było daremne, bo wtedy było jej za mało i pomiar był błędny. Poza tym igły przecież są jednorazowe, któraś byłaby w końcu ostra.
 
Dziewczyny, jako że wczoraj robiłam te wszystkie badania, powoli docierają do mnie wyniki. Dziś np. dotarła wiadomość, że mam toksoplazmozę. Spotkała się któras z was z tym paskudztwem?
 
Dziewczyny, jako że wczoraj robiłam te wszystkie badania, powoli docierają do mnie wyniki. Dziś np. dotarła wiadomość, że mam toksoplazmozę. Spotkała się któras z was z tym paskudztwem?
Że masz? Teraz ? [emoji33]

Podaj wyniki badań:) może coś źle interpretujesz
 
reklama
Pewnie, że wszystko się może wydarzyć:) nie biorę pod uwagę tego,że coś może pójść nie tak... bardziej nie spieszy mi sie z tego względu.... że siostra Tz stara się już długo, po poronieniu... brat Tz z narzeczoną też się starają [emoji849] jakieś mają problemy... I co mam stanąć przed nimi i ogłosić radosną nowinę? [emoji13] A wiem, że jak teściowej powiemy to zaraz wszyscy będą wiedzieć:) Dlatego jeszcze czekamy... prędzej czy później wszyscy się dowiedzą [emoji5]
Lovi a ja uważam że przeżyliście to co przeżyliście i macie prawo ogłosić teraz całemu światu swoje szczęście teraz.

U mnie w pracy widzą bo na L4 jestem. Nasi rodzice wiedzą, przechodziliśmy w poprzednich ciążach nie mówienie i wiem jak mojej mamie i teściowej było smutno jak dowiedziały się po fakcie że byłam w ciąży ale niestety się nie udało. Teraz obie nasze mamy mocno trzymają kciuki za wnusie/wnusia ;)
Nie powiedzieliśmy jeszcze synowi, 14lutego mam kolejną wizytę, jak dalej będzie dobrze to mu powiemy że będzie starszym bratem
 
Do góry