reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ani kota nie mam, anie od stycznia nie mialam z takimi do czynienia. Jadlam sledzie, duuuzo sledzi, bo mialam na nie wciaz ochote, a pol stycznia mialam imprezy, wiec sila rzeczy. Owoce staram sie myc, tak samo jak warzywa. Ale widac cos poszlo nie tak :(
Na jutro na 10.30 umowilam sie juz do ginekologa, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
Ann89, ta Twoja koleżanka urodziła zdrowe dziecko?
 
reklama
@HappyBabyMama tak mi przykro [emoji26] trzymaj się i dużo siły dla Ciebie, obys niedługo znów mogła się cieszyć. Uda sie!

Nawet w ciąży to do internisty [emoji4] ale trzeba powiedzieć o ciąży aby dostosował leki [emoji4]
 
Happy babymama bardzo mi przykro.

U mnie nikt nie wie o ciąży poza mężem, moją mamą i kilkoma przyjaciółmi. W pierwsze ciąży powiedzieliśmy od razu wszystkim i po stracie za bardzo to przeżyli, o drugiej nie wiedział prawie nikt, o trzeciej dopiero w 10tc. Teraz bym chciała poczekać do 10-12tc żeby się rodzice nie stresowali niepotrzebnie :)

Femibion też brałam ale wcale nie ma fajnego składu (też czytam Pana tabletke) więc w tej ciąży kupię jakieś inne, ale jeszcze nie wiem co, jem resztki z poprzedniej ciazy ;-)
 
Ani kota nie mam, anie od stycznia nie mialam z takimi do czynienia. Jadlam sledzie, duuuzo sledzi, bo mialam na nie wciaz ochote, a pol stycznia mialam imprezy, wiec sila rzeczy. Owoce staram sie myc, tak samo jak warzywa. Ale widac cos poszlo nie tak :(
Na jutro na 10.30 umowilam sie juz do ginekologa, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
Ann89, ta Twoja koleżanka urodziła zdrowe dziecko?
Tak, zdrowego syna, właśnie skończył 6lat ;) dostaniesz tabletki i wybierzesz i będzie ok [emoji4]

@HappyBabyMama przykro mi kochana :(( trzymaj się tam jakoś słońce :(
 
reklama
Witam wszystkie wrześniowe mamy ja zostałam na samym końcu bo według om termin mam na 30.09.2019r. W październiku ubiegłego roku poroniłam w 10tyg (na usg dowiedziałam się, że serduszko przestało bić w 6tyg 2d) każdy dzień niesie za sobą trochę strachu ale jestem dobrej myśli i wierzę, że się uda. W sobotę mam pierwszą wizytę i nie mogę się doczekać
 
Do góry