reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Napisałam SMS do mojego lekarza, napisał ze to normalne. No chyba, że bóle będą mocno bolesne i częste to mam przyjechać do jego gabinetu do Poznania.
 
@Klauduśka23 skoro lekarz tak Tobie odpisał to spróbuj się uspokoić i zrelaksować. Może coś podnioslas lub miałas więcej aktywność. Zresztą macica i maleństwo rośnie więc to pewnie tym spowodowane. A jesli nie minie to może dla swojego spokoju idź nawet do innego lekarza który przyjmuje.
 
Ja jeszcze nie powiedziałam swojemu pracodawcy. Wie tylko mój bezpośredni przełożony, pracujemy we dwoje. Wczoraj miałam zamiar poinformować szefostwo, ale jak popatrzyłam na szefa to jakoś mi się odechciało z nim rozmawiać ;)
Ale w mojej pracy nie będzie problemu, gdybym nagle musiała iść na zwolnienie, tę samą pracę przez jakiś czas wykona jedna osoba, a i z zastępstwem nie powinno być większych problemów.
Nie mam jeszcze nawet założonej karty ciąży, na kolejnej wizycie już pewnie mi założą, wtedy poproszę też o zaświadczenie dla pracodawcy i poinformuję o ciąży. To będzie 8-9 tydzień, bo wizyty u lekarza mam co dwa tygodnie.
 
Godzinę temu miałam 1 USG. 3,5 mm, puls (chyba bo się popłakałam ze szczęścia i mogłam nie zrozumieć) 150, 6 tydzień. Mąż tak bardzo chcę córeczkę, a siostra siostrzenice, że powiedzieli, ze juz widza blond włoski i brak siusiaka :p

Co do pracy, będę musiała powiedzieć asap, bo za moment uciekną na zwolnienie. Nawet się nie martwię, ja jestem najważniejsza ;)
 
Gratulacje! :)
Godzinę temu miałam 1 USG. 3,5 mm, puls (chyba bo się popłakałam ze szczęścia i mogłam nie zrozumieć) 150, 6 tydzień. Mąż tak bardzo chcę córeczkę, a siostra siostrzenice, że powiedzieli, ze juz widza blond włoski i brak siusiaka [emoji14]

Co do pracy, będę musiała powiedzieć asap, bo za moment uciekną na zwolnienie. Nawet się nie martwię, ja jestem najważniejsza ;)
 
reklama
@dory rowniez gratuluje . Ja w pracy tez nic narazie nie mowilam ale mam nadzieje ze jak najdluzej nie bede musiala pracuje tam dopiero od miesiaca wiec Na pewno nie bedzie to odebrane dobrze . Dzisiaj bylam u lekarza rodzinnego I dostalam zwolnienie do konca tygodnia bo chyba zaczeło mnie alpaca przeziebienie . I z tego co widzialam zaznaczone jest tak ze kategoria B czyli ciaza ale nie wiem jak to jest I czy pracodawca tez to widzi I czy odrazu sie zorietuje
 
Do góry