reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
co oznacza wziąć dwie opieki? Dwie opiekunki?:D
dwa dodatkowe dni wolnego tzw opieka na zdrowe dzieci :)



Anastazja, ja męczyłam się trzy dni z mega katarem , tony chusteczek zuzyłam , tylko domowymi sposobami się leczyłam - miód, czosnek , maliny , cytryna , nawet kropli do nosa nie można wg ulotki
 
Ostatnia edycja:
Nieśmiało się witam ;)
pierwszy test zrobiony w blue monday- druga jasna kreska, na drugi dzień już gruba krecha od razu :)
bete tez zrobiłam bo nie wierzyłam -1200 w 32DC, 2400 w 34 DC
termin wychodzi na 29 września OM 23 grudnia

w domu juz dwie córki, ale z mężem prawie od dwóch lat staraliśmy się o kolejne maleństwo, , troche byłam stymulowana Clostilbegyem, a teraz juz całkiem odpuściłam - pogodziłam się , że juz będziemy we czwórkę :)

Gratulacje . Ja OM 1 grudnia, też odpuscilismy, bo stwierdziliśmy ze coś ze mną nie tak. Postanowiłam zadbać o siebie i 5 grudnia poszłam zrobić sobie badania tarczyca, prolaktyna itp. I prolaktyna wyszla mi za znowu za wysoka (kiedyś 1.5 roku brałam dostinex) , więc stwierdziłam że po nowym roku biorę się za siebie i idę do endokrynologa, a tu bach po nowym roku mogłam iść potwierdzić ciążę
 
Dziewczyny powiedzcie od którego tygodnia ciąży jesteście na L4 albo planujecie być???
Ja planuję po USG serduszkowym pożegnać się ze szkołą i zarazkami na czas ciąży. A wy?
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie od którego tygodnia ciąży jesteście na L4 albo planujecie być???
Ja planuję po USG serduszkowym pożegnać się ze szkołą i zarazkami na czas ciąży. A wy?
Ja też pracuje w szkole, ale pewnie dociagne do czerwca. Znaleźć nauczyciela będzie ciężko na moje miejsce, a nie chce robić dyrekcji kłopotów.
 
Do góry