reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Jurkovska ja 25 i też pierwsza ciąża. Mnie też poraża ilość poronień i komplikacji...
 
reklama
To ja czuje się taka niedoświadczona „gówniara” bo mam tylko 24 lata ale wszystko co tu czytam chłonę, ale jestem trochę przerażona ilością poronień!

Ja w tym roku tez kończę 24 lata :D
jeśli chodzi o poronienia to w 2018 roku w moim otoczeniu poronilo aż 6 moich koleżanek w tym ja :( jest to naprawdę ciężki temat :/
 
Ja chętnie dołączę do fb ale tutaj też zostanę :D
Wizytę mam za 8 dni jejku chyba jajo niosę do tej pory ehhh
 
Powiem Wam, ze czasem zupełnie nie czuję ze jestem.w ciąży. Jakis wiekszych objawow brak. Dzis 2 godizny jezdzilam na lyzwach, oby bylo wszystko ok. Te początki są najgorsze :/
 
Kurcze, moja gin nie chce mi przyspieszyć wizyty... nie ma terminu wolnego, więc prawdopodobnie pierwszą wizytę będę miała dopiero 08.02 a to będzie już 11tc :(
Ja w tym roku kończę 27 lat, ale może urodzę mając jeszcze 26 ;) i mam już jedno bobo, a tak poza tematem to i tak wszyscy mają mnie za małolatę bo trichę tak wyglądam więc różne reakcje miałam w pierwszej ciąży, ciekawe jakie jazdy będą teraz :D
 
reklama
Powiem Wam, ze czasem zupełnie nie czuję ze jestem.w ciąży. Jakis wiekszych objawow brak. Dzis 2 godizny jezdzilam na lyzwach, oby bylo wszystko ok. Te początki są najgorsze :/

Ja ciagle nie wierze, mąż mi ciagle powtarza żebym uwierzyła i sie śmieje ze mnie :p w sobote mówimy rodzicom że bedą dziadkami może to mnie oprzytomni trochę też :D
 
Do góry