reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Oj tam, 32, ale za to z jaką już historią! Ja to pierwszyzna, kompletny dezorient
Duphaston biorę od samego początku, rodzinnie u mnie było mnóstwo strat, stąd już przy pierwszej gina mi go zapisała.
Ciągle mnie mdli, ale ani razu o dziwo nie obejmowałam wielkiego ucha. Dół boli prawie jak przy okresie. Na całe szczęście cycki przestały mnie boleć. Każda chwila bez tego bólu jest cudowna i jak tu się teraz odzwyczaic od spania na brzuchu?

Słuchajcie, moze byśmy założyły jakąś wspólną grupę na fb?
Ja na fb chętnie ale jak pisałam grupa tajna tylko dla nas z tego forum
 
reklama
To po co tutaj wątek został założony? .... A zresztą , może nie zostanę tu sama [emoji57]
Jak będzie tu kontynuacja to będę tu ;) szukam grup na forum żeby być w hmm.. kameralnym towarzystwie a nie w 300-400 os grupie ;) ale zazwyczaj wszystkie grupy w jakich byłam przenosily się na fb :)
 
Jak będzie tu kontynuacja to będę tu ;) szukam grup na forum żeby być w hmm.. kameralnym towarzystwie a nie w 300-400 os grupie ;) ale zazwyczaj wszystkie grupy w jakich byłam przenosily się na fb :)
No niestety tak jest, też tak miałam z grupami...chociaż tutaj jest klimacik...a na FB jest łatwiej się połapać i sprawdzać wiadomości, a nie wertować 300 stron postow;) ja ostatnio tutaj czegoś szukałam i masakra hehe...
Może być i tu i tu, nie każda będzie chciała dołączyć na FB...ale tylko dla nas...nikt z zewnątrz :) takie moje zdanie
 
Jej, nie było mnie tu cały dzień i tyle nowych mamusiek się pojawiło! Wielkie gratulacje dla wszystkich [emoji8][emoji8]
Widzę, ze jest tu temat grupy na FB, ja jestem jak najbardziej za ;)
 
reklama
To ja czuje się taka niedoświadczona „gówniara” bo mam tylko 24 lata ale wszystko co tu czytam chłonę, ale jestem trochę przerażona ilością poronień!
 
Do góry