reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

@Klauduśka23 dasz radę już bliżej niż dalej:p
@Seszenka faktycznie trochę długo, ale jak co zaświadczenie ci wystawi? Że byłaś pod opieką od tego 10tc?

Ja Wam powiem.ze u mnie rodzina już wie, ale z zastrzeżeniem że są krwiaki i różnie może się skończyć...niestety nie ukryła bym fakty że na L4 jestem(mieszkam z tesciami, a rodzice 1km dalej:D, mój samochód stoi przed bramą hehe), a plan byl.ze powiemy w Dzień Babci i Dziadka i dupa...poza tym mam zakaz wyjazdu do Karpacza:unsure: mieliśmy jechać 16-20.01...maz z synem sami jadą...młody trochę załamany...
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Klauduśka23 dasz radę mi bliżej niż dalej:p
@Seszenka faktycznie trochę długo, ale jak co zaświadczenie ci wystawi? Że byłaś pod opieką od tego 10tc?

Ja Wam powiem.ze u mnie rodzina już wie, ale z zastrzeżeniem że są krwiaki i różnie może się skończyć...niestety nie ukryła bym fakty że na L4 jestem(mieszkam z tesciami, a rodzice 1km dalej:D, mój samochód stoi przed bramą hehe), a plan byl.ze powiemy w Dzień Babci i Dziadka i dupa...poza tym mam zakaz wyjazdu do Karpacza:unsure: mieliśmy jechać 16-20.01...maz z synem sami jadą...młody trochę załamany...

Szkoda ale najważniejsze jest zdrowie kochana. A syn spędzi trochę czasu z tatą, męski wypad dobrze im zrobi a ty sobie odpoczniesz i pełny relaks ;)

O godzinie 12:00 mam USG, dziewczynki trzymajcie kciuki, mnie już łapie stres :(
 
Szkoda ale najważniejsze jest zdrowie kochana. A syn spędzi trochę czasu z tatą, męski wypad dobrze im zrobi a ty sobie odpoczniesz i pełny relaks ;)

O godzinie 12:00 mam USG, dziewczynki trzymajcie kciuki, mnie już łapie stres :(
Też tak uwazam:p może się nie zanudze hehe

Będzie dobrze! Trzymać będę :D i od razu sprawozdanie poprosimy8-)
 
Kurcze, moja gin nie chce mi przyspieszyć wizyty... nie ma terminu wolnego, więc prawdopodobnie pierwszą wizytę będę miała dopiero 08.02 a to będzie już 11tc :(
Ja w tym roku kończę 27 lat, ale może urodzę mając jeszcze 26 ;) i mam już jedno bobo, a tak poza tematem to i tak wszyscy mają mnie za małolatę bo trichę tak wyglądam więc różne reakcje miałam w pierwszej ciąży, ciekawe jakie jazdy będą teraz :D
Masz tak jak ja :) też będę mieć 27 lat w tym roku ale urodzę jeszcze jak będę mieć 26, bo urodziny mam pod koniec września :) też mam już synka a w zeszłym roku ktoś mi dawał 15 lat haha [emoji16]
 
Szkoda ale najważniejsze jest zdrowie kochana. A syn spędzi trochę czasu z tatą, męski wypad dobrze im zrobi a ty sobie odpoczniesz i pełny relaks ;)

O godzinie 12:00 mam USG, dziewczynki trzymajcie kciuki, mnie już łapie stres :(
Trzymam!! :)

@Lovi23 ja na fb tez sie nie wybieram. Jestem tu ze względu na anonimowość. A fakowego konta nie chce mi sie zakładać. :)
 
Chwilę mnie nie było i ile już nowych Mamusiek! Gratulacje dziewczyny! Ja jak urodzie będę miała 26 lat :) także w podobnym wieku wszystkie jesteśmy :) w 1 ciąży myśleli że 17 latka zaszła w ciążę i też traktowali jak gowniare, i mieli zdziwko jak pytali ile mam lat [emoji16]
Na stare lata dalej będziemy piękne i młode [emoji23]
 
Hej dziewczynki, u mnie na dzisiejszym USG malutki pecherzyk. Lekarz do progeteron zapisał mi jeszcze acard 1x1dziennie i następna wizyta 23.01. jeszcze we wtorek muszę podskoczyć do położnej po L4.
Dziewczyny jajko chyba zniosę przez te dwa tygodnie ;) ale cieszę się że wszystko jest na swoim miejscu, oby tak dalej
 
reklama
Hej dziewczynki, u mnie na dzisiejszym USG malutki pecherzyk. Lekarz do progeteron zapisał mi jeszcze acard 1x1dziennie i następna wizyta 23.01. jeszcze we wtorek muszę podskoczyć do położnej po L4.
Dziewczyny jajko chyba zniosę przez te dwa tygodnie ;) ale cieszę się że wszystko jest na swoim miejscu, oby tak dalej
Gratuluję kropeczka :* niech rośnie :*
 
Do góry