reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Cześć Dziewczyny! Byłam wczoraj na becie, wyszło 241, więc chyba owulację miałam później niż myślałam. Jutro idę drugi raz, mam nadzieję że będzie odpowiedni przyrost. O witam nowe mamusie:)
 
reklama
Hej :D Witam w waszym gronie :D dziś mam 6tc+1 wyliczony przeze mnie termin na 04.09, moja trzecia ciąża, niestety dwie w pierwszym trymestrze stracone, ale tym razem kłuję się codziennie zastrzykami przeciwzakrzepowymi i mam nadzieję że maleństwo będzie walczyć do końca
Pomimo hejtu lekarzy od dzisiaj poszłam na L4 narazie na tydzień bo w przyszły pon będę miała USG i mam nadzieję że zobaczę i usłyszę nasze maleństwo i dopiero jak usłyszę że wszystko jest ok to się zastanowie co dalej. Czy któraś z was rozważa tak szybko L4 albo może już jest z jakichś powodów czy u was ok i praca wre? :D
Hej gratuluję [emoji7] w tym roku musi nam się udać :*
Ja mam urlop wpisany do poniedziałku a potem na L4 jeśli ciąża się utrzyma
 
Hej :D Witam w waszym gronie :D dziś mam 6tc+1 wyliczony przeze mnie termin na 04.09, moja trzecia ciąża, niestety dwie w pierwszym trymestrze stracone, ale tym razem kłuję się codziennie zastrzykami przeciwzakrzepowymi i mam nadzieję że maleństwo będzie walczyć do końca <3

Pomimo hejtu lekarzy od dzisiaj poszłam na L4 narazie na tydzień bo w przyszły pon będę miała USG i mam nadzieję że zobaczę i usłyszę nasze maleństwo i dopiero jak usłyszę że wszystko jest ok to się zastanowie co dalej. Czy któraś z was rozważa tak szybko L4 albo może już jest z jakichś powodów czy u was ok i praca wre? :D
Witamy:p maleństwo da radę, musi;)

Ja od dzisiaj na L4(nie z mojego wyboru), narazie do 22.01 przyczyna 2 krwiaki w macicy. Podejrzewam że elkę będę miała już do końca, praca niesprzyjająca ciazy:(
 
Witamy:p maleństwo da radę, musi;)

Ja od dzisiaj na L4(nie z mojego wyboru), narazie do 22.01 przyczyna 2 krwiaki w macicy. Podejrzewam że elkę będę miała już do końca, praca niesprzyjająca ciazy:(

dobrze wiedzieć że nie tylko ja tak mam, bo szczerze mówiąc mam już dość historii typu "moja znajoma w 9 miesiącu robiła to i to.... a ty nawet do pracy nie pójdziesz..." ehhh no niestety ludzie oceniają nie mając pojęcia co się dzieję... No ale teraz najważniejsze to myśleć o sobie i się nie przejmować :D
 
Ojej .. ,ale tu się nazbierało Nowych Mam ,Wszystkim gratuluję
U mnie jeszcze tylko jutro i w czwartek wszystko powinno się wyjaśnić .. ech..mam nadzieję ,że jednak dołączę na stałe do Was. Okresu nadal brak ,a padam ostatnie dwa dni ,że śpię na stojąco i cycki bolą ..mój uważa ,że rosną hehe. W czwartek o 18 ,trzymajcie kciuki ,oby dzidzia się pokazała Jak się uda to będę najstarsza 32 w lipcu :p i mam już 2 dzieci.
 
Oj tam, 32, ale za to z jaką już historią! Ja to pierwszyzna, kompletny dezorient
Duphaston biorę od samego początku, rodzinnie u mnie było mnóstwo strat, stąd już przy pierwszej gina mi go zapisała.
Ciągle mnie mdli, ale ani razu o dziwo nie obejmowałam wielkiego ucha. Dół boli prawie jak przy okresie. Na całe szczęście cycki przestały mnie boleć. Każda chwila bez tego bólu jest cudowna i jak tu się teraz odzwyczaic od spania na brzuchu?

Słuchajcie, moze byśmy założyły jakąś wspólną grupę na fb?
 
reklama
Oj tam, 32, ale za to z jaką już historią! Ja to pierwszyzna, kompletny dezorient
Duphaston biorę od samego początku, rodzinnie u mnie było mnóstwo strat, stąd już przy pierwszej gina mi go zapisała.
Ciągle mnie mdli, ale ani razu o dziwo nie obejmowałam wielkiego ucha. Dół boli prawie jak przy okresie. Na całe szczęście cycki przestały mnie boleć. Każda chwila bez tego bólu jest cudowna i jak tu się teraz odzwyczaic od spania na brzuchu?

Słuchajcie, moze byśmy założyły jakąś wspólną grupę na fb?
Ja się nie wybieram na fb :)
 
Do góry