reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hej :D Witam w waszym gronie :D dziś mam 6tc+1 wyliczony przeze mnie termin na 04.09, moja trzecia ciąża, niestety dwie w pierwszym trymestrze stracone, ale tym razem kłuję się codziennie zastrzykami przeciwzakrzepowymi i mam nadzieję że maleństwo będzie walczyć do końca <3

Pomimo hejtu lekarzy od dzisiaj poszłam na L4 narazie na tydzień bo w przyszły pon będę miała USG i mam nadzieję że zobaczę i usłyszę nasze maleństwo i dopiero jak usłyszę że wszystko jest ok to się zastanowie co dalej. Czy któraś z was rozważa tak szybko L4 albo może już jest z jakichś powodów czy u was ok i praca wre? :D
 
reklama
Ja nie wiem czy mówić komukolwiek jeszcze bo czytając te smutne historie różnie może być w tym I trymestrze szczególnie. To moja pierwsza ciąża - mam 27 lat. W domu mam już prawie 7 latke (długa historia). A do dziewczyn które mają już dzieci- kiedy powiedzialyscie lub planujecie powiedzieć dzieciom o rodzeństwie?
 
Hejka jestem tu nowa, termin 2.09.2019 :) Pierwsza ciąża jestem lekko spanikowana ale chcieliśmy. Zaskoczyło nas tylko to że za pierwszym strzałem się udało :D Po czytaniu że ludzie starają się po rok-dwa lata nie spodziewałam się, że tak szybko zostanę mamą :)

My tak samo myśleliśmy ze tak łatwo nie będzie, bo pary starają się czasem latami.
 
Ja nie wiem czy mówić komukolwiek jeszcze bo czytając te smutne historie różnie może być w tym I trymestrze szczególnie. To moja pierwsza ciąża - mam 27 lat. W domu mam już prawie 7 latke (długa historia). A do dziewczyn które mają już dzieci- kiedy powiedzialyscie lub planujecie powiedzieć dzieciom o rodzeństwie?

Moje czekają z niecierpliwością na wiadomość ,czy będzie dzidzia czy nie ... zresztą to jakaś zmowa hihi. Syn rocznikowo 10 ,córka 8. Duża różnica ,ale też przez jakiś czas byłam sama i nie myślałam o 3 dzidzi ,że jeszcze spotkam tego jedynego ,którego pokochają już nie tylko moje ,ale Nasze dzieci i z wzajemnością :D życie różnie się układa.
Spać po nocach nie mogę ,kręce się jak mucha w smole :p
 
To ja czuje się taka niedoświadczona „gówniara” bo mam tylko 24 lata ale wszystko co tu czytam chłonę, ale jestem trochę przerażona ilością poronień!

Nie czytaj i Wez na luz.. tez tak miałam jeszcze pare dni temu, czytałam czytałam i zaczęłam tak panikować ze masakra. Dziś się umówiłam do ginekologa, wizyta dopiero na 22. Ale już nie sprawdzam co chwila majtek czy aby to nie krew. Trzeba myśleć ze u ciebie wszystko dobrze, tym bardziej ze jesteś w dobrym wieku ;)
 
Kurcze, moja gin nie chce mi przyspieszyć wizyty... nie ma terminu wolnego, więc prawdopodobnie pierwszą wizytę będę miała dopiero 08.02 a to będzie już 11tc :(
Ja w tym roku kończę 27 lat, ale może urodzę mając jeszcze 26 ;) i mam już jedno bobo, a tak poza tematem to i tak wszyscy mają mnie za małolatę bo trichę tak wyglądam więc różne reakcje miałam w pierwszej ciąży, ciekawe jakie jazdy będą teraz :D

Trochę późno [emoji848] A czemu nie chce ?
 
Powiem Wam, ze czasem zupełnie nie czuję ze jestem.w ciąży. Jakis wiekszych objawow brak. Dzis 2 godizny jezdzilam na lyzwach, oby bylo wszystko ok. Te początki są najgorsze :/
Ja też nie czuje... I nie wierzę jeszcze [emoji16] może po wizycie uwierzę.
 
reklama
My tak samo myśleliśmy ze tak łatwo nie będzie, bo pary starają się czasem latami.
Też myślałam, że łatwo nie będzie. Zwłaszcza, że o młoda staraliśmy się 16 cykli:/ więc wiem co to znaczy starać się długo o upragniona ciążę. A teraz udało się w 3 cyklu :) szok!
 
Do góry