reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
A ja czasami niby jakieś mdłości mam ale ani razu tak aby rozmawiać z toaletą :D mam nadzieję ze się obejdzie bez wymiotów :D
 
A ja czasami niby jakieś mdłości mam ale ani razu tak aby rozmawiać z toaletą :D mam nadzieję ze się obejdzie bez wymiotów :D
Ja tylko z 2 dni czułam gule w żołądku a tak to ok..

Mnie akurat tylko sutki bola:Dreszta piersi ok hehe...a podbrzusze to mnie aż kuje ehh...raz lewa strona raz prawa..do tego ten węzeł chłonny w pachwinie i biodro, więc w sumie cała lewa strona:oops:chyba się starzeje:p

@Sylhia000 trzymam kciuki :)
 
Hej. U mnie dziś termin spodziewanej @. Powtorzylam jeszcze test i wyszla druga kreska ale boje sie ze powinna być mocniejsza i trochę się zdziwilam. Co myslicie?
IMG_20190108_160442.jpeg
 
U mnie zero objawów, no może chodzę szybciej spać i... Czasem poczuje podbrzusze:) Ale nie narzekam. Oby tak zostało! [emoji16] poprzednia ciąża była bezobjawowa :)
 
reklama
Hej :D Witam w waszym gronie :D dziś mam 6tc+1 wyliczony przeze mnie termin na 04.09, moja trzecia ciąża, niestety dwie w pierwszym trymestrze stracone, ale tym razem kłuję się codziennie zastrzykami przeciwzakrzepowymi i mam nadzieję że maleństwo będzie walczyć do końca <3

Pomimo hejtu lekarzy od dzisiaj poszłam na L4 narazie na tydzień bo w przyszły pon będę miała USG i mam nadzieję że zobaczę i usłyszę nasze maleństwo i dopiero jak usłyszę że wszystko jest ok to się zastanowie co dalej. Czy któraś z was rozważa tak szybko L4 albo może już jest z jakichś powodów czy u was ok i praca wre? :D
 
Do góry